Kakav je ovo problem...

Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
Prilikom instalacije poznate igre call of duty verzije 1 i 2 odmah na pocetku pojavi mi se ovaj problem sa slikeScreenshot_1.jpg. Nakon reinstalacije sistema pokusao sam opet ista greska. Inace sam probao i sa preuzetom igrom sa interneta i sa cd-a od prijatelja... Jel moze neko da mi pomogne. Hvala unapred!!!!
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Potrebno je da skineš sa interneta "mss32dll" i da ga instaliraš.

Kod:
[URL="http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?mss32"]mss32.dll free download - DLL-files.com[/URL]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
Opet problem :???:. Kada sam preuzeo program i krenuo sa instalacijom izasao je ovaj prozor Screenshot_2.png pa sam probao da isti taj preuzmem u zip-u i kada sam skinuo win rar nije hteo da ga unzipuje. Vidim da u problemu se spominje win rar reinstalirao sam ga i opet isto probao sam druge zip fascikle odlicno ih raspakuje a i spakuje...
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Taj file treba da imas u instalaciji COD-a, pogledaj u folderu Setup/Data, file moras iskporati u direktorijum igre i u Windows/System32.
Proveri da li ga vec imas u Windows/System32, ako ga imas, samo ga prekopiraj u direktorijum igre.
Ako imas 64-bit win 7, kopiraj file u C:\Windows\SysWOW64\
Da bi taj dll file upisao u registar, ides na start/search kucaj cmd, pokreni ga i u njemu upisi ovu komandu:
regsvr32 mss32.dll i pritisni enter
Restartuj komp kada zavrsi i probaj da li radi igra, javi sta si uradio
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Instaliraj directX. Kucaj u google directx web setup, skini sa prvog(microsoft-ovog sajta). Pogledaj da li na disku kada ga mountujes imas directX i c++visual foldere pa mozes i iz njih da instaliras. Obicno uz instalacije zvuvnijih igara imsa sve sto ti je potrebno. Ako nemas instaliraj c++ visual redistributable 2005, 2008, 2010. Takodje instaliraj netframework 4 i 4,5 jer ce ti verovatno trebati(isto sa microsoftovog sajta).
 
Natrag
Top