Kad pričamo o ljubavi !!!

Učlanjen(a)
28.04.2011
Poruka
48
Kad pričamo o ljubavi i kad dajemo svoje komentare onda u puno stvari opisujemo sebe i naša shvatanja o tome što je ljubav za nas i kako mi vidimo sebe u njoj. Koliko je to shvatanje u redu ili ne pokušavamo makar mislim sagledati u kometarima koje čitamo.
Za mene je ljubav uvek iskrenost otvorenih ruku, jer bez iskrenosti i otvorenih ruku nema prave ljubavi. Otvorenih ruku (čistog duha) dopuštamo ljubavi da dolazi i odlazi, slobodno, jer ma što mi činili ona to ionako sama čini. Ljubav ne možemo zarobiti ni prisliti da ostane ako odluči da ode. Ljubav ne možemo moliti da ostane tu jer ona ne voli moljenje već iskrenost i snagu koja ju drži tu,na tom mestu gde jeste.
Kao što narodna poslovica kaže cvet treba sunce da postane cvet tako i mi ljubav da postanemo i ostanemo ljudsko biće.
Što mislite vi o ljubavi i kako vi sebe vidite u njoj !!!
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
O poštovana Mirjana mislim da previše tražite od ljudi koji su na forumu. Lepo od vas što ste opisali značaj ljubavi za vas ali mislim da očekujete previše na temi koja služi za ispiranje svojih kompksa u onome što bi mi hteli a ne dobijamo. Teško je otkriti sebe i svoje shvatanje ljubavi pa makar i ovako iza zida."Mogao bi nas neko prepoznati".
Ako niste primetili do sada ovde se daju "značajni" saveti kada neko drugi zatraži pomoć pa i dovoljno "stručni".

Nego da vam kažem imam ako ne iste a ono vrlo slične pogglede na ono što bi se trebalo ljubav zvati.

Moj veliki pozdrav vama.
 
Natrag
Top