Kad ona zaćuti... to je opasno!

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Kad ona zaćuti... to je opasno!

Tretman "bez reči" je gori od najeksplozivnije svađe, jer je znak da je vaša draga isceđena, umorna od svakodnevnih rasprava, a verovatno i razmišlja o najbezbolnijem prekidu, razvodu...

2v7Rfql.jpg


Muškarci mrze zvocanje i svađe, a ni žene ne vole da stalno prigovaraju i vode rasprave. Ipak, ne bi trebalo da se plašite svađa, ali zabrinite se ako zaćuti, pogotovo ako tome nije sklona.

Tretman "bez reči" je gori od najeksplozivnije svađe, jer je znak da je vaša draga isceđena, umorna od svakodnevnih rasprava, a verovatno i razmišlja o najbezbolnijem prekidu, razvodu... Možda i nije otišla tako daleko, već "samo" želi da vas povredi i izazove neku reakciju. Najgore što možete da uradite je da - ne reagujete, već da se pravite ludi čekajući da je prođu "bubice". Umesto toga, dobićete istinski bes koji će u njoj kuljati iz dana u dan. Budite sigurni da ona, dok ćuti ljutito, vrti u glavi film u kojem ste vi negativac. Razmišlja: "Da mu je stalo do mene, učinio bi nešto", "On čak i ne vidi da sam ljuta", "Naći ću nekog ko me zaslužuje"...

Zato, ne glumite noja koji zabada glavu u pesak, već se suočite sa partnerkom. Što pre, to bolje. Kažite da ste primetili da nešto nije u redu i pitajte u čemu je problem. Verovatno će vam odgovoriti "ništa", ali jasno je da to nije tačno. Ne insistirajte ako neće da priča, ali joj stavite do znanja da ste tu kad poželi razgovor.

(Novosti)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.629
Kad ona zaćuti... to je opasno!


Zato, ne glumite noja koji zabada glavu u pesak, već se suočite sa partnerkom. Što pre, to bolje. Kažite da ste primetili da nešto nije u redu i pitajte u čemu je problem. Verovatno će vam odgovoriti "ništa", ali jasno je da to nije tačno. Ne insistirajte ako neće da priča, ali joj stavite do znanja da ste tu kad poželi razgovor.

(Novosti)



e kao da čitam mene i znašvećko........
 
Natrag
Top