Kad kaže da nije spremna za vezu

Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Nije spremna za vezu-to je divan i nadasve pazljiv nacin da nekoga otkacis a da se doticni ne osti ponizenim i uvredjenim.Jer "nije do njega".
A price,tek je izasla iz veze,je glupost,pa nece je neko u toj novoj vezi terati na ne znam sta,pa nije spremna...Ili joj se dopada ili ne.
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Epilog:za oba nacina znam jer kroz oba nacina sam vec prosao pre mnogo godina. put do zenskog srca je trnje a na kraju puta je ambis. ako si dovoljno impulsivan prokrcices put i ako ti je zaista ali zaista stalo do toga da je osvojis, skocices u ambis.

Matematika ni niža ni viša nisu ovde tema. Put do ženskog srca je trnje samo za one muškarce koji ga ne poznaju. To je relativno laka i dobro obeležena staza. Ja verujem da onima koji i pored toga zalutaju u trnje i draču, stvarno ne preostaje drugo nego da u svojoj povređenoj taštini izaberu let u prazno.
Ako se i pored toga nađe žena koja im pruži ruku, takvi obično smatraju da su svojim nepotrebnim tumaranjem kroz trnje napravili ogromnu žrtvu, koju žena mora doveka da ceni i plaća.

Epilog: Ko s decom leže mokar se budi.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Ako ima nekog, šta ima da izlazi sa drugim??? Ako nema nikog, a neko joj se svidi, čemu "glumljenje ludila" i femkanje? Možda taj neko više neće imati živaca za njeno "oće-kaki-neće-kaki" stanje? Ako je skoro raskinula, i treba joj vremena, znači da još nije raskrstila sa sobom i još se nečemu nada, u prevodu-zaobići u širokom luku", stara ljubav će se kad-tad aktivirati... yes3

Rekah da on treba da se raspita za nju, a sigurno ako ima nekog neće je ni pozvati. Šta ima da je poziva ako ima nekog?' Ako nema nikog, a neko joj se svidi, ko je rekao da će da glumi ludilo? Šta ako joj je potrebna priča i možda "hrana" za ego da ima nekog ko se interesuje za nju. Ako je raskinula i nije raskrstila sa prošlošću, on joj je "dobra" prilika da se uveri da li može dalje sa nekim drugim ili ne, ali se plaši tog koraka. Stara ljubav će uvek negde u nekoj "fioci" u srcu, mozgu biti i da treba vreme izbrisati to.:vorred:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Matematika ni niža ni viša nisu ovde tema. Put do ženskog srca je trnje samo za one muškarce koji ga ne poznaju. To je relativno laka i dobro obeležena staza. Ja verujem da onima koji i pored toga zalutaju u trnje i draču, stvarno ne preostaje drugo nego da u svojoj povređenoj taštini izaberu let u prazno.
Ako se i pored toga nađe žena koja im pruži ruku, takvi obično smatraju da su svojim nepotrebnim tumaranjem kroz trnje napravili ogromnu žrtvu, koju žena mora doveka da ceni i plaća.

Epilog: Ko s decom leže mokar se budi.

zamolio bih te da moje ime vise nikada ali nikada ne uzimas u usta. ni bukvalno ni postovano
dok te jos uvek molim
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ta recenica me i dan danas tera na povracanje.

Tako izlizana fraza da ja nemam reci.

I ona uvek ali bas uvek znaci "Necu da se zabavljam sa tobom" a ne "Znas izasla sam iz veze".

Mozete bar pisanim putem da budete iskrene.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ja bih tebe zamolila da popiješ čaj od metvice. Jako je dobar za smirenje, black wizard-e.

smatram da se pametnom coveku ne treba ponavljati dvaput. zato cu da iskuliram a ti nastavi da me provociras jer me iskreno vise nije ni briga da li ce da me banuju ili ne ako ti budes naucila gde ti je mesto kad mene uzimas u usta
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Moje duboko uverenje je da kada neko bilo muško, bilo žensko kaže da nije spremno za vezu prosto prećuti onaj deo - sa tobom! To deluje kao kulturan način da nekom ne povrediš osećanja... Slično je onom kad raskidate pa kažete - nije do tebe, ja nisam dovoljno dobar (dobra) za tebe...

a, opet možda je stvarno ta osoba u nekom emocionalnom rastrojstvu gde je veza poslednja na listi prioriteta...

godine mi donose mudrost...
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
znači kad nam kažete(devojke)imam dečka u većini slučajeva nam kažete ne svidjaš mi se :),iskreno mi se i ne svidja ovaj epilog od PIGGY: ko sa decom spava upišan se bude,šta god to značilo
 
Natrag
Top