Kad je sex najbolji

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Većina ljudi misli da upravo u godinama u kojima se sada nalaze imaju najbolji sex! Naravno to se odnosi na one koji ga prakticiraju. Počevši od prvog puta, koji je sam po sebi čaroban ili malo manje čaroban, što opet varira od osobe do osobe, pa do prvih pravih, ljubavničkih iskustava.


Svi se vrlo dobro sjećamo prvih izmjenjivanja nježnosti, maženja, poljubaca, a naravno i tog prvog puta (ma kakav on doista bio).
Upravo u tom razdoblju mislimo kako smo najveći ljubavni znalci i tome slično. Nakon što napokon shvatimo da taj prvi put od nas nije napravio nešto posebno iskusne ljude, želimo još. Težimo postati osobe koje će o ljubavi i sexu znati odgovoriti na sva pitanja ovog svijeta. Naime sex je sam po sebi privlačan i iz tog razloga što uvijek otkrivamo nešto novo.


Mislimo li da smo to prvi otkrili, vrijeme je da se pomirimo sa činjenicom, da je to već otkrio netko prije nas. Osim toga, još uvijek živimo u društvu gdje se toliko otvoreno, još uvijek ne priča o sexu i ljubavničkim iskustvima. To, istina je, sve manje dolazi do izražaja, jer smo putem Interneta povezani s hrpom podataka i iskrenih ispovijesti o sexu.


20-te

U ovim godinama, najizraženije je upravo to istraživanje. Još uvijek nemamo dovoljno iskustva, ne poznajemo u potpunosti fizionomiju tijela i ne pronalazimo stvarni užitan vođenja ljubavi. Prepuni energije, strasti i želje i još uvijek ne opterećeni velikim brigama, koncentriramo se na male stvari i učimo.


U tom učenju nema ništa loše, naprotiv, ono je neizostavni dio sazrijevanja. Jedina je kočnica nesigurnost. Za dobar i kvalitetan sex potrebno je puno samopouzdanja i povjerenja. Najbolji sex u ovim, ali i svim kasnijim godinama, događa se upravo s osobama u koje imamo povjerenja. Nakon određenog iskustva, kočnice se polako popuštaju.



30-te

Dakle, kada popouste kočnice i nakon što smo naučili gotovo sve, sex postaje „prava stvar“.
Žene u ovom razdoblju postaju još maštovitije, odlučuju se iskušati neke stvari koje do tada nisu, a sram i nelagoda potpuno nestaju. Naravno u većini slučajeva u ovom se razdoblju, najkasnije rađaju potomci. Utječe li to na kvalitetu sexa?
-U pravilu, ne! Istina, rijeđe stupamo u odnose, ali svaki nam je put sve bolje i bolje. - kaže jedna mama.


40-te

Ne nazivaju se ove godine bez razloga „zlatnima“. Žene su u top formi, muškarci prepuni iskustva, neki prilično zadovoljni onim što su postigli, ali svi više manje znaju što i na koji način mogu očekivati i dobiti od svojih partnera. U ovom se razdoblju javlja problem „nesigurnosti“, jer tjelesno, osobe u četrdesetim godinama i ne izgledaju savršeno. Koža više nije napeta, mišići su se opustili, osobe više nisu zadovoljne svojim izgledom, ali su dovoljno jake i izgrađene da u svojim mislima shvate da strast i prava ljubav igraju najveću ulogu u vođenje ljubavi.

Sve u svemu, seks s godinama postaje sve bolji i bolji.


Autor:Martina F.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
E baš tako! S godinama postaje sve bolji i bolji.
Kad pomislim na rane dvadesete, stresem se. Kao da to uopšte nisam bila ja.
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
2
interesantno,ali tek sad(da niko ne pita sto?)sam postao clan,a moram da lalam pa onda ono glupo,ali sutra,pa da!Kiss
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Zaista mislim da je sa godinam sve bolje i bolje i da mi puno doooooobrog seksa tek predstoji!;)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
kada je na brzaka i pun "straha" da vas "neko" nevidi, a zasigurno posle 30-te godine
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
35
najlepsi je kada je ljubav obostrana i kada oba partnera zele i idu na to da budu bebe ,kao rezultat ljubavi i sexa
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
112
Doba dana i mesto uopste nisu bitni, samo da to oboje zelimo.
Jedini pravi preduslov da je sex dobar
 
Učlanjen(a)
30.03.2010
Poruka
1
Imam mali problem i zeleobih da se informisem,ako neko moze da mi pomogne...
Tokom sex sa devojkom prebzo dodje do erekcije pa me zanima kako to da promenim>???
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruka
46
Pa sex je fizioloska potreba prema tome svi imamo potrebu od toga kao i za jadenje,pienje,son,itn. neki mozda i uopste ne razmisljaju o tome oni valjda su pod stresom,brige u familiju,dinamican i brz zivot jako prodonesuju za to,tako da ja sam za legalizaciju prostitucije, svako ima potrebu od nesto vise zasto devojka postaje rutina,i navika i strast se gubi sa tokom vremena ziveo sssseeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 
Natrag
Top