Kad je prvi put rekao "volim te"...

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Kad je prvi put rekao "volim te"...

Dame su podelile kako je izgledao trenutak kada im je partner prvi put rekao da ih voli. Bilo je raznih situacija, romantičnih i neobičnih.

exG4RwX.jpg


Evo šta su žene otkrile na Whisper aplikaciji.

1. Ležali smo u krevetu i taman pre nego što smo se namestili da spavamo, privukao me sebi i u uvo mi šapnuo te dve divne reči.

2. Upravo je tada došao sa posla koji je radio u drugoj državi, nismo se videli godinu dana. Toliko je bio uzbuđen i želeo je to brzo da izgovori, da se sav spetljao.

3. Imala sam napad panike, a on je pokušavao da me smiri, uveravajući me da mu je stalo do mene i da me voli. Kada je to izgovorio, smirila sam se.

4. U vezi smo na daljinu. Ubeđivao me da odem na spavanje, ali nisam htela. Rekao je da će mi reći nešto lepo ako obećam da idem u krevet. Obećala sam i rekao mi je da me voli.

5. Bili smo usred ozbiljne svađe, kada mu je izletelo: "Volim te." Odmah zatim je izletelo i meni.

6. Rekao mi je to na nemačkom, usred noći, kada je mislio da spavam.

7. Posetio me dok sam bila na poslu, povukao u stranu, zagrlio me, poljubio, rekao da me voli, okrenuo se i otišao.

8. Gledao me i smešakao se, a kada sam ga pitala šta je smešno, odgovorio je: "Gledam te i razmišljam o tome koliko te volim."

9. Bili smo neverovatno bliski prijatelji četiri godine, a onda smo prestali da se družimo na nekoliko meseci, bez ikakvog razloga. Jednog dana se neočekivano pojavio na mojim vratima, rekao mi da me voli i da je zaljubljen u mene već godinama.

10. Ležali smo u krevetu i pričali o životu, o svakodnevnim stvarima. Baš kada sam htela da mu kažem da ga volim, spetljala sam se i nisam to mogla da izgovorim, a on mi je rekao: "Znam, volim i ja tebe."

11. Sedeli smo zagrljeni na kauču, primetila sam da se odjednom unervozio, a onda je samo podigao ruke u vazduh i rekao: Iznenađenje... volim te!"

12. Probudio me usred noći, želeći nešto da mi kaže, ali bilo ga je strah. Znala sam o čemu je reč, srce je počelo ubrzano da mi kuca. Onda je to jednostavno izgovorio.

13. Raspravljali smo se oko neke gluposti, a onda mi je, uobičajenim tonom rekao: "Uznemiren sam samo zato što te volim." U trenutku nisam ni shvatila šta je izgovorio i nastavila sam da pričam, a kad mi je došlo do mozga, umalo se nisam onesvestila.

14. To veče je izašao u bar sa prijateljima i pozvao me da mi kaže kako ne želi da živi ni dan bez mene, da sam njegova kraljica o da me voli.

Kako je zvučalo vaše prvo "volim te?"

(MONDO)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Ovako nekako :D

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=qLfoJscL2t0&feature=youtu.be&t=1115
 
Natrag
Top