JOOMLA CMS - Content managing system...

Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
34
Joomla?

Joomla je višestruko nagrađivani sistem za upravljanje sadržajem, koji Vam omogućava da kreirate WEb sajtove i moćne online aplikacije. Ovo je pre svega besplatan softver i veoma koristan ukoliko želite, bilo jednostavnu poslovnu prezentaciju ili ogroman portal, poput Nadlanu.com ili mtv sajta, jednostavno koriste ga sve veće organizacije u svetu zbog genijalnog načina kontrole članaka (strana).


:download:
Preuzmite najstabilniji paket za instalaciju 1.5.15 u kome su ispravljeni bagovi oko editovanja članaka i MySql-a...

DOWNLOAD: OVDE!

:download:
Takođe u Joomli možete ubaciti srpski jezik bilo za front end i back end stranu (adminstratorsku i prikaznu stranu)...
DOWNLOAD SRPSKOG JEZIKA ZA ADMINISTRACIJU: OVDE!
DOWNLOAD SRPSKOG JEZIKA ZA PRIKAZ SAJTA: OVDE!


ili ako želite ćirilicu: ADMINISTRACIJA - ćirilica!
PRIKAZ SAJTA - ćirilica!


:evil:
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
2
Pozdrav za sve koji rade u Joomli!!!
Ja sam još početnik u pravljenju sajtova ali za sad mi je JOOMLA SUPER STVAR !!!
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
3
Ma joomla je extra stvar, ja imam 5,6 sajta radjena u joomli. Prednost je brzina izrade, mada dosta treba i o njoj da znas, ali imas tutorijale... Jedina mana je opterecenje servera i trosenje protoka, jer svaki malo ozbiljniji sajt mora da predje na VPS jer obican hosting ne moze da izdrzi opterecenje i to sa najboljom optimizacijom. Toliko...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
4
Imam i ja nesto da podjelim sa vama:

JomSocial 1.8.2 Full Package (8.77 MB)

Kod:
http://filesmy.com/2886y4



 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
Koliko ima ovde korisnika koji koriste Joomla sistem?
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
Trenutno nista jer je poznajem dobro, neko sam pitao koliko ljudi koristi joomla sistem? :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
5
Pozdrav!

Jedno pitanje za profesionalce... :)
Amater sam u izradi sajtova (FrontPage, DreamWeaver, i jos neki...), pa me zanima koliko se Joomla razlikuje od navedenih programa i odakle poceti?
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Evo ovako,FrontPage i Dreamweaver su programi sa kojima pravis sajt na kompu(bez konekcije,nije ti potreban hosting)...FrontPage je program sa kojim je bukvalno gubi vreme,zato cu ga izostaviti iz dalje price...Joomla je dobar(joomla je cms)program za pravljenje sajtova,njega moras upload-ovati(na hosting) da bi mogao da ga koristis(da bi pravio sajt u joomli treba ti internet i hosting)...uci dreamweave a joomlu uci onako(kao neki hobi) pa kad dobro naucis dreamweave uzmi joomlu.....Prednost joomle je to sto mozes napraviti dobar sajt za jako kratak vremenski period....
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top