Jesu li imućniji muškarci bolji ljubavnici?

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Jesu li imućniji muškarci bolji ljubavnici?



Da li je oduševljenje žena kada su u pitanju muškarci s debelim novčanicima zaista znak plitkosti ili postoji drugačije tumačenje?


Molim za Vaše mušljenje u nastavku teme
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Imucniji muskarci su ponekad sigurniji u sebe zbog debljine novcanika, ali ne mora da znaci da su bolji ljubavnici. To sa novcanikom nema veze, kad su "normalne" zene u pitanju.
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
donekle se slazem,ali smatram da nisu sigurniji u sebe zbog debljine novcanika,vec samo tako deluje,ali se u stvari kriju iza svog novca...:acute:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Pa moze i tako da se kaze, posto svoje komplekse kriju iza novcanika.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Naravno da nisu bolji ljubavnici ako su imućniji,nego im njihov debeo novčanik diže ponos i sigurni su da ako su imućni mogu imati koju žele,što opet zavisi od žene.Veći deo njih je čak i da kažem smotan a ne dobar ljubavnik.
 

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Naravno da nisu bolji ljubavnici ako su imućniji,nego im njihov debeo novčanik diže ponos i sigurni su da ako su imućni mogu imati koju žele,što opet zavisi od žene.Veći deo njih je čak i da kažem smotan a ne dobar ljubavnik.

Slažem se sa tobom u potpunosti !!! yes3 Ljudi stvar je u gaćama i u glavi, a ne u novčaniku ... yes3;)
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Neko životno iskustvo govori, bumbari JESU najbolji ljubavnici, jerbo je opšte poznata činjenica da je ženski najjači afrodizijak LOVA! Bez uvrede, moliću, ali koja će žena nekom punišiću reći (ma ni majci rođenoj priznati), da je gdin ON 'najmoćniji, najbolji, nenadmašni', makar se sex sveo na neko mrljavljenje od cca 25sekundi? Ali, sve ima cenu- zato će ta osoba konzumirati obućicu od x00 evrova, zaštiti se od okrutnog vremena kožom neke ubijene životinje, koju ljudi gaje samo zbog, jelte te i takve kože za tričavih y000 jura... Neće izlaziti iz enormnih limuzina koje za'vatavaju 50tak ljudi za sedenjei z00 jadnika za guranje, nego iz nekih bednih dvoseda...
Tako da, kadgod pitate neku partnerku nekog lokalnog političara, 'brzog momka', 'kontroverznog poslovnjaka', managera (dan danas ne vidim čemu te krvopije služe, šta rade osim što se tove na račun poštenih radnika), DA, od njega nema boljeg!!!! A nebitno je ime dotične mlade dame (?), 1000% sam uveren, da je poenta M/Ž odnosa eksploatacija 'onog drugog'...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ja ako sam pun k'o brod, avion, to ne znači da znam i da upravljam njima! Samo imam mogućnosti da uživam u vožnji! A to kako vozim, znamo moja lađa i ja...
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Ja ako sam pun k'o brod, avion, to ne znači da znam i da upravljam njima! Samo imam mogućnosti da uživam u vožnji! A to kako vozim, znamo moja lađa i ja...
Ej RE, sad gledam, ti si iz ZR, igraš li pref Švabicama?
A da si puniša, sigurno ne bi sa nama ovde blanuo, no bi tukao najskuplje 'shot'-ove u najskupljem lokalu u ZR i birao, šta ćeš večeras 'priklati', jelte?
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ej RE, sad gledam, ti si iz ZR, igraš li pref Švabicama?
A da si puniša, sigurno ne bi sa nama ovde blanuo, no bi tukao najskuplje 'shot'-ove u najskupljem lokalu u ZR i birao, šta ćeš večeras 'priklati', jelte?
Ha-ha! U pravu si... Ne, igram mađaricama, stara navika...
P.S. Otvorio sam nedavno temu: igrate li preferans?, pa je bolje da tamo o tome komentarišemo, da ne kvarimo ljudima!
 
Natrag
Top