Jeste li sigurni da je vaš dečko prebolio bivšu

Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Jeste li sigurni da je vaš dečko prebolio bivšu

Autor: Cosmopolitan / Datum objave: 05.05.2010.

Ako i mislite da je potpuno vaš, pročitajte, pa onda odgovorite...


big-1682-1.jpg

Ismijava novog dečka svoje bivše kad ga netko spomene.

Vaša veza je još svježa, ali on se iz petnih žila trudi da uspije.

Ostali su u dobrim odnosima i često se viđaju na tulumima frendova... na koje vi niste pozvani.
Katkad vas u šali uspoređuje s bivšom.
Sa svim bivšim curama ostao je u korektnim odnosima... osim s njom.
Jedan tjedan vam je super zajedno, sljedeći se ponaša kao da se ne poznajete.

Komentirajte! Je li vaš dečko prebolio bivšu? S čim od navedenog ste se već susreli?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Da bih morao nekoga da prebolis, tog nekog bi morao da volis... a posto sam ja decko od avanture, nez sta to znaci... samo da li su mene neke djevojke preboljele...
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Da bih morao nekoga da prebolis, tog nekog bi morao da volis... a posto sam ja decko od avanture, nez sta to znaci... samo da li su mene neke djevojke preboljele...

Ovo se zove hvalospev velikoog kazanove.hahaha.
Ima toga mnogo manje ali nećemo javno pred ovolikim svetom.Samo uživaj u svojoj moći hahaha.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
mislim da je ovoj temi pre mestu u ''klubu za žene'', mada s obzirom na broj odgovora od strane ''muških'' sve se više dovodim u sumnju :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Nisam sigurna da je preboleo sve svoje bivse ljubavi...sigurno ih se po nekada seti ..kao sto se i ja ponekada setim svih koji su ostavili trag u mom zivotu..
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Nisam, ali i ne znam zasto bih razmisljala o tome....Svi imamo proslost i svi imamo nesto za cim zalimo iz te proslosti....Neke stvari se znaju a neke se nikad nece saznati....
 
Natrag
Top