Jel zna neko u cemu je problem

Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
28
Juce sam instalirao C&C Generals Zero Hour...
I sve je bilo ok kad od jednom ovo....
generalsc.jpg

Jel zna neko sta mu ovo dodje...
Unapred hvala :):)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
sve u svemu obavestava te da si pokupio " dobar " virus ili pak da nisi ispunio minimalne hardverske uslove za koriscenje ... sve u svemu izbrisi i proveri komp na viruse ( mada sumljam da je virus ) ....
sacekaj jos neki post , mozda je neko imao isti ili slican problem ...
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
28
Imam anti virus Avast i on vecito pisti kad ima neki virus i ja mislim da nije do virusa nek do instalacije Zero Hour-a zato sad negde trazim da skinem novi. Video sam da ima na forumu al su mrtvi linkovi tako da moram preko mrtvog torrenta na zalost....:):)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
koristim i ja avasta ( pro ) i malo pre sam odstranio 178 malvera iz kompa koji su prosli pored avasta ( jos ja se cudio na neke siptome kompa koji se pojavljuju vec par dana ). sve u svemu. deinstaliraj zero i pazi sta skidas sa torenta ... moj savet
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
28
Odustao sam od torrenta jako sporo skida i probao sam da reinstaliram ZR i nece ponovo isto...
Ma mora da je do instalacije...
Valjda ce neko da uplolad-je nove linkove pa cu nekako da skinem....:):)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
mozda dobijes jos neki savet , sacekaj malo .... ko zna, ima dosta pamentih na ovom sajtu samo nisu trenutno tu ...:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
6
a da nije virus,preskeniraj igricu i usnimi neki program za spayvere
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
28
Jedan problem resen drugi dosaoo.....
Naime instalirao sam Zero Hour i sve radi ok al kad ocu da pecujem na noviju verziju ovo mi ispise...
zerohour.jpg

E u cemu je sad problem pitanje je sad....
Instalirana verzija je 1.00 a ocu da pecujem na 1.04 sto se vidi na slici...
Hvala svima unapred...
 
Natrag
Top