jedno vazno pitanje...

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
imam jedan problemcic tehnicke prirode. nije do opere jer radi sve i svuda ali me ovo zeza ovde.

ne znam kako da objasnim ali probacu. evo o cemu se radi:

koci me strana svaki put kad naidje moj post na red, isto mi se desava i u profilu - cela strana se pokoci i listanje ide tesko. takodje, polje u kome pise korisnik ***% vidi se samo do pola, donji deo kao da je odsecen i ima blage svetlosne bagove [kao test slika na tv-u].

u cemu je problem i kako to da resim?

hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
imam jedan problemcic tehnicke prirode. nije do opere jer radi sve i svuda ali me ovo zeza ovde.

ne znam kako da objasnim ali probacu. evo o cemu se radi:

koci me strana svaki put kad naidje moj post na red, isto mi se desava i u profilu - cela strana se pokoci i listanje ide tesko. takodje, polje u kome pise korisnik ***% vidi se samo do pola, donji deo kao da je odsecen i ima blage svetlosne bagove [kao test slika na tv-u].

u cemu je problem i kako to da resim?

hvala unapred
Primeto sam.Mozda do foruma.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
imam jedan problemcic tehnicke prirode. nije do opere jer radi sve i svuda ali me ovo zeza ovde.

ne znam kako da objasnim ali probacu. evo o cemu se radi:

koci me strana svaki put kad naidje moj post na red, isto mi se desava i u profilu - cela strana se pokoci i listanje ide tesko. takodje, polje u kome pise korisnik ***% vidi se samo do pola, donji deo kao da je odsecen i ima blage svetlosne bagove [kao test slika na tv-u].

u cemu je problem i kako to da resim?

hvala unapred
I meni se takodje do pola vidi ovo korisnik ***% ali kad sam na svom profilu i kad citam moje postove ne koci. smile3
 
Član
Učlanjen(a)
20.06.2010
Poruka
24
U operi, chetvrta kockica u drugom redu / nepotpuni krug sa strelicom u pravcu kretanja skazaljki na satu/ barem meni/ reshava taj problemchich...
 
Natrag
Top