Jedno pitanje...

Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Pozdrav. Kad stavim komp na Sleep i kad ga pokrenem posle nekog vremena u donjem desnom uglu mi izbaci "USB Device Not Recognized" , a sve radi normalno, i Mis i Joystic, oni su mi na USB. Zasto to? Jel to do sistema ili je nesto drugo? Hvala na odgovoru.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Moze se desiti da ti neki drugi slobodan USB port nije ispravan,pa te upozorava.Mada to upozorenje obicno izlazi ako ubacis nesto u njega,a on neispravan.Ubaci redom polako u svaki USB port koji ti je slobodan,jedan flash i isprobaj da li svi otvaraju,t.j. pokrecu flash.Moze se i desiti da j neki kontakt u nekom portu pokrivljen,pa paravi problem i pokazuje da je neprepoznat.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Moze se desiti da ti neki drugi slobodan USB port nije ispravan,pa te upozorava.Mada to upozorenje obicno izlazi ako ubacis nesto u njega,a on neispravan.Ubaci redom polako u svaki USB port koji ti je slobodan,jedan flash i isprobaj da li svi otvaraju,t.j. pokrecu flash.Moze se i desiti da j neki kontakt u nekom portu pokrivljen,pa paravi problem i pokazuje da je neprepoznat.

Probao sam. Sve funkcionise normalno. I USB 2.0 i USB 3.0. Radi sve normalno. Nisam naglasio da mi se to desava samo kada je komp na Sleep namesten. Dok recimo kada ga restartujem ili ugasim i upalim on radi normalno i ne obavestava me za USB. Eto i to mozda pomogne.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Probaj da iscupas misa i tastaturu i stavi u sleep,pa probaj tako pokreni,da vidimo sta ce biti.
odradjeno. nista sad ne pokazuje...

resio sam... kamera me je zezala. kad sam iskljucio nju nista vise nije izbacivalo. :ludd/: hvala svima na pomoci. gledacu da joj odradim update diver pa cu je prikljuciti da vidim da li ce me zezati. hvala svima na pomoci
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top