Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
156
Onako kako je to uradio boki u tutorijalu, sve je objašnjeno
 
Član
Učlanjen(a)
29.01.2011
Poruka
7
ovo je uputstvo ako imas Telekom ADSL-znaci onaj JDownoader koji je Boki okacio NE RADI reconect na HG 510 i 520 rutere.Za ove rutere skini JDownloader sa zvanicnog sajta a ja cu ti posle dati uputstvo,pozz
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ovo je uputstvo ako imas Telekom ADSL-znaci onaj JDownoader koji je Boki okacio NE RADI reconect na HG 510 i 520 rutere.Za ove rutere skini JDownloader sa zvanicnog sajta a ja cu ti posle dati uputstvo,pozz

Radi i Boki je uradio na takve rutere bar na stotinu clana foruma rekonekciju..........i nemoj pricati bezvezne price....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.01.2011
Poruka
7
svaki odgovor koji ja napisem je iz mog licnog i proverenog iskustva-znaci nikada nisam dao neki odgovor koji pre toga nisam proverio-konkretno za tvoj odgovor-JDownloader koji se ne instalira ne moze da radi reconect na HG 510 i 520-ovo sam proverio i stojim iza toga(na program koji se instalira ok.Zamolio bi te da ne dajes pogresne informacije o mojim postovima-u svakom slucaju pozz
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
svaki odgovor koji ja napisem je iz mog licnog i proverenog iskustva-znaci nikada nisam dao neki odgovor koji pre toga nisam proverio-konkretno za tvoj odgovor-JDownloader koji se ne instalira ne moze da radi reconect na HG 510 i 520-ovo sam proverio i stojim iza toga(na program koji se instalira ok.Zamolio bi te da ne dajes pogresne informacije o mojim postovima-u svakom slucaju pozz

Odlicno to volim da cujem........

Kao prvo.......ponudjeni Jdownloader je upravo onaj sa zvanicnog sajta koji sam ja downloadowao.....instalirao kod mene i uradio tutorijal a kasnije uploadovao taj isti.......Dakle on je sa zvanicnog sajta........
Kao drugo......da si malo bolje procitao video bi u postu 163 iste teme objasnjena je rekonekcija ne ona koju je boki uradio.......vec rekonekcija koju nudi sam Jdownloader program i koju treba korisnik sam uraditi.....Ja sam samo objasnio na koji nacin to treba izvesti.....dakle pravljenje rekonekt skripte za rutere......

Postoje preko stotinu korisnika na forumu kojima sam timviawerom ulazio u racunar i namestao rekonekviju na Hg510 kao i hhg520 takodje i MT884.......ako neverujes procitakj malo bolje temu i videces zahvale i dali radi ili ne......

Rapidshare bez cekanja
 
Član
Učlanjen(a)
29.01.2011
Poruka
7
ja tebi verujem,ne moras da mi dokumentujes-samo sam trazio da moj post stavis kao verodostojan-jer je proveren-ja ne lupam i kada sam ozbiljan post koji ja okacim je proveren (kada mi se dopadne korisnik ja mu u detalje objasnim problem)
pozdravljam...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ja tebi verujem,ne moras da mi dokumentujes-samo sam trazio da moj post stavis kao verodostojan-jer je proveren-ja ne lupam i kada sam ozbiljan post koji ja okacim je proveren (kada mi se dopadne korisnik ja mu u detalje objasnim problem)
pozdravljam...

ok.......ja sam se samo nadovezao na to sto je napisano......

Kod:
JDownoader koji je Boki okacio NE RADI reconect
JDownloader je program koji u sebi ne sadrzi rekonekciju nikakvu.....i ne samo taj sto je postavljen.....vec nijedan JDownloader na netu neradi sam...Hteo sam samo reci da se rekonekcija radi na 2 nacina...Putem .crl rekonekt fjla ,ili IPChanger fajla kao jedan nacin...i putem rekonekcione skripte koja se naknadno pravi iz samog programa (ponekada moze posluziti i skripta napravljena sa Cryptload sajta) i svaki model rutera ima razlicitu skriptu.......
Za .crl fajl i Ip changer se jednostavno pravi precica iz Jdownloadera ka tom fajlu koji moze se u racunaru smestiti cak i na sasvim drugu particiju,dakle nema veze sa samim programom.....dok se skripta pravi iz samog programa uz obavezno rebotvanje i ulazak u setting rutera da bi se skripta uspesno ucitala i usnimila u JDownloader......
Inace svi ovi fajlovi i rekonekt skripte imaju ulogu posle skinutog parta da poslju komandu ruteru da se ovaj diskonektuje i ponovnim konektovanjem naravno menja IP adresu te server sa koga se i downloaduje vidi te kao novog korisnika sa drugom ip adresom.........Sve ovo vazi iskljucivo za dinamicke IP adrese,dakle promenjive........


To je sustina bila mog odgovora........
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top