jDownloader za Huawei 510

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Neznam koliko sam bio jasan u sveku tome..Jdownloader je program kao i svaki drugi koji ima svrhu downloada fajlova za raznoraznih servera.Ono sto menja IP adresu rutera (pod uslovom da je dinamicka-promenljiva) je skripta ili IPchanger fail koji ima funkciju da posle skinutog fajla rekonektuje ruter,dakle iskljuci ga a zatim i ukljuci te se tom radnjom i promeni ip adresa i server sa koga downloadujemo fajl vidi kao novog korisnika jer je drugi Ip...Sto se tice rutera skripta ili Ipchanger se naravno razlikuje od rutera do rutera a takodje i za ulazak u svoj ruter nije svuda adresa 192.168.1.1 (za vecinu jeste ,ali ne za sve)...Medjutim i to sam opisao kako mozete videti koji vam je IP rutera..Takodje User i pasword za ulazak u svoji ruter je od rutera do rutera razlicit a javlja se problem takodje kod telekomovih rutera jer telekom zakljucava svoje rutere ubacujuci svoji user i pasword ...telekom,telekom..Kod takve vrste rutera treba se prvo ,,obiti ,,taj ruter dakle promeniti mu se user i pasword i to sam u ranijim postovima objasnio kako se radi....
Dakle da bi program radio kako treba,moramo ispuniti sve ove uslove..
Najbitnija stvar u svemu tome je svakako da se ima odgovarajuca skripta ili ipchanger fajl za svoj ruter...sve ostalo je mnogo manji problem...
 
Natrag
Top