JDownloader - Pomoc

Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
kad hoces ubaciti link u jd ,otvoris jd i minimiziras prozor , link zaplavis( a mozes i kopi ) i on automatski treba da upadne u link graber u jd i onda desni klik na taj link i klines ono nastavi i link ide na mjesto odakle pocinje skidanje.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
ja sam skinuo JDownloader,instalirao ga ali neznam kako da iskopiram link u njemu da bi poceo da mi skida to sto hocu sa tog linka.

evo ti tutorijal koji je uradio Boki71, tu ti je sve lepo objašnjeno korak po korak
evo link: http://serbianforum.org/tutorijali/32664-rapidshare-bez-cekanja.html

ako koristis telekomov modem Huawei HG520i skriptu mozes naci ovde:http://serbianforum.org/tutorijali/32674-jdownloader-program-za-skidanje-sa-rs-mu.html
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Ne,ne, ja koristim Telekomov ADSL, neznam ime rutera da bih mogao da ga obelezim na onoj listi rutera.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Tu pise:pirelli DRG A 226G.Zvao sam i call centar i oni su rekli da je to ali u JDownloaderu taj ruter nepostoji u odeljku "uvezi ruter"!!!
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
Tu pise:pirelli DRG A 226G.Zvao sam i call centar i oni su rekli da je to ali u JDownloaderu taj ruter nepostoji u odeljku "uvezi ruter"!!!

probaj sa ovim programom sa Jdownloader sajta: Universal UPNP Reconnect [JDownloader]
kad skines program otvoris JDownloader i kliknes na postavke-settings
ie1n3s.png


zatim kliknes na ponovno uspostavljanje veze-reconnection
bc2m8.png


onda klines na spoljašnji-External
2hzu6x5.png


pa na izaberi-select
in8kkn.png


i pronadjes program Router Reconnect 1.3 koji si prvo skinuo i kliknes ok
309j4vd.png


i na kraju klines na ikonicu za reconect

54u32e.png
 
Član
Učlanjen(a)
14.08.2009
Poruka
7
pa jednostavno kad iskopiras link ili linkove na copy u vec pokrenutom Jdownloaderu ti se otvara opcija Link Graber ,proveri linkove da li su mrtvi i posle toga samo na opciju Continue with all,trebalo bi da radi,tako je barem kod mene
 
Natrag
Top