JDownloader - Pomoc

Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
Instalirao sam gore navedeni Program ali nece da pocne da skida,ima li neki tut. za podesavanje i koriscenje programa.. Hvala..:)
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
hajde malo opsirnije opisi sta si radio pa nece da skida. jd ne instaliras nego ga pokreces iz foldera,kad kopiras linkove idu prvo u sakupljac veza i tu ti pokaze valjanost linkova ( zeleni krug - u redu ,crveni krug - linkovi su mrtvi). kad ti pokaze da su linkovi u redu desni klik na folder i kliknes nastavi ,tad idu na prvi dio ( preuzimanje) i automatski pocinje skidanje stim ako si free user cekas one 2 minute,ako si premium nema cekanja ni na pocetku ni izmedju linkova. u opcijama podesi gdje ce ti slati skinuto,podesi u opcijama imas i sifre za raspakivanje gdje kopiras sifru ili pass ako ga ima posto jd sam raspakuje rarovani materijal. ako ti je dinamicka ip mozes podesiti automatski rekonekt, to da sam mjenja ip adresu da izbjegnes cekanje izmedju linkova ili mozes sam restartati modem,ako ti je staticka ip nema ti pomoci moras cekati. za premium to ne vazi. toliko , ako ti jos nesto treba napisi.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
ip mi je staticki... ali kad ubacim link on odbroji 2 minuta krene da skida i iybaci da mi nije dozvoljeno skidanje dalje..nije mi jasno zbog cega to radi..nije cim cekati i 15 mina ali da oce da skida.. Probacu jos koji put da vidim hoce li hteti... U svakom slucaju hvala..
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
S obzirom da imam staticku IP Adresu, imao sam poroblem oko Skidanja.. sa rapid-a...Medjutim kada sam ubacio ovu skriptu poceo je da radi , a cekanje izmedju Fajlova se ceka samo 4 minute.. evo i skripte..

[[[HSRC]]]
[[[STEP]]]
[[[REQUEST]]]
POST /upnp/control/WANIPConn1 HTTP/1.1
Host: %%%routerip%%%:49000
Content-Type: text/xml; charset="utf-8"
SoapAction:urn:schemas-upnp-org:service:WANIPConnection:1#ForceTermination

<?xml version='1.0' encoding='utf-8'?> <s:Envelope s:encodingStyle='http://schemas.xmlsoap.org/soap/encoding/' xmlns:s='http://schemas.xmlsoap.org/soap/envelope/'> <s:Body> <u:ForceTermination xmlns:u='urn:schemas-upnp-org:service:WANIPConnection:1' /> </s:Body> </s:Envelope>
[[[/REQUEST]]]
[[[/STEP]]]
[[[/HSRC]]]


Probajte sa ovim... Kod mene Radi.... :)
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
ja sam skinuo JDownloader,instalirao ga ali neznam kako da iskopiram link u njemu da bi poceo da mi skida to sto hocu sa tog linka.
 
Natrag
Top