Izvlacenje streamova iz zeljenog videa

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ovaj post sam uklonio iz teme iz svima znanih razloga ,koji posecuju ovu temu pa evo da ga sada i vratim......

Izvlacenje streamova iz zeljenog videa

Napravio sam jedan program,naravno u SerbianForum stilu koji ce nadam se pomoci mnogima u izvlacenju streamova iz zeljenih videa sa raznih sajtova.Mnogi to kriju i cuvaju za sebe,medjutim posto nisam nista nikada krio a u zelji da pomognem resio sam da pokazem u 4 minuta video tutorijalom sa pratecim objasnjenjem kako mozete izvaditi stream iz videa za zeljene tv kanale...

Program se sastoji iz nekoliko celina.Pored video tutorijala u visokoj rezoluciji o nacinu vadjenja streamova,tu su jos i alati pomocu kojih mozete sve to uraditi i prateca dokumentacija koja blize objasnjava sa kog sajta sam vadio stream,token,konverter adresa...Tu je jos i nezaobilazni EPG od naseg kolege NightWolfa kao i precica ka nasoj sajt adresi gde mozete pronaci vec izvadjene strimove za zeljene TV kanale...

EnbHR1.png


Toliko je jednostavno da sam u 4 minuta uspeo da raspakujem alate,konfigurisem,startujem,proverim video iz koga vadim stream,izvadim stream i na samom kraju i isprobam ga u Simple playeru. Naravno tako izvadjen stream mozete koristiti u vasim playerima koji imaju podrsku za isti (Simple playeru,XBMC.....).Vredi pogledati tutorijal kako se jednostavno zapravo to i radi,a naravno postoji jos puno drugih nacina....

http://serbianforum.org/internet/449455-izvlacenje-stream-iz-zeljenog-videa.html#post1253558

Posle ovog tutorijala nadam se da ce biti manje potraznje,u smislu treba mi ovo,treba mi ono....A verovatno ce se i rasteretiti malo sanduce od privatnih poruka...
 
Natrag
Top