Izludjujume igrice...

Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Imam igricu,koja je u Win Rar,formatu i nalazi se na dva diska.Bez problema otpakujem prvi zatim mi trazi da ubacim drugi i njega otpakuje normalno.Nakon toga mi trazi serijski broj,koji ubacim,i na "next" krene sa instalacijom.Kada zavrsi jedan deo instalacije,da bih nastavio dalje,trazimi da uradim up date .Kada se to zavrsi,umesto da pokrenem igricu,meni trazi da ubacim "disk".Gde li sam pogresio i da li je potreban neki screen?
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
A,kad ih raspakujes (oba diska) da li se raspakuju u image za daemon tools ili nekako drugacije???
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Probaj da tada opet ubaciš prvi disk, ili pogledaj da li si prebacio i krekove, skoro svaka igrica ih ima... :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Simo,moguće je da igra zahteva da u drajvu sa koga si vršio instalaciju (pretpostavljam da je to Daemon Tools) bude,da bi se instalacija dovršila, prisutan jedan od diskova (danas mnogo češće to bude prvi,nekada bio češće drugi).
Ako ne vidiš Windows desktop tokom instalacije,pritisni "win" dugme na tastaturi (time ćeš privremeno izaći na desktop) --- desni klik na DaemonTools --- unload drugi disk --- load prvi --- levi klik na igru u taskbaru da se vratiš u instalacionu proceduru i to je to.Sada bi instalacija trebalo da se valjano okonča.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Daemon Tools takođe ima opciju da napraviš više virtualnih drajvova do 4 drajva da bi to napravio klikni desnim klikom na ikonicu Daemon Toolsa pa ideš na Virtual Devices ---> Add Virtual Device ---> pa izaberi broj koliko drajvova želiš tako se više nećem morati mučti oko onog mount unmount ako mountiraš jeran disk na jedan drive a drugi disk na drugi drive imaćeš bolji pregled.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Znaci,instalaciju igrice ne pocinjem preko" set up exe "nego trazim crack ili neki image fajl?
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Simo,da ne dangubimo naslepo,okači neki screenshot (ako možeš),pa da vidimo gde smo.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Znaci,instalaciju igrice ne pocinjem preko" set up exe "nego trazim crack ili neki image fajl?

Ljudi,ajde da usporimo! Momak ocigledno ne zna o cemu se govori...
Simo,znas li ti da koristis daemon tools???

Igru instaliras klikom na ikonicu (recimo) SETUP i kad se zavrsi instalacija igru obicno moras crack-ovati!
Crack (krek) se obicno nalazi u Crack folderu, HOODLUM folderu, Razor folderu... Na koji god da naidjes - udjes tamo i sve sto ima unutra kopiras na mesto gde si instalirao igru! To ti je najjednostavniji nacin instalacije...

Jos jednom cu pitati - znas li da koristis daemon tools???
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
To sto imas ikonicu RAR formata, ne znaci istovremeno da to i jeste RAR format, pre ce biti da je ISO, pa je samim tim izdvajanje preko WinRAR-a pogresno.
Ocitaj ga preko Alcohol-a ili Daemon Tools-a (simulacija CD/DVD ROM-a), krekuj i to je to.
Just simple as that.

Ako nece, iskopiraj oba DVD-ja na hard disk, pa odatle izvrsi ocitavanje i instalaciju preko Damon Tools-a.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Postoji i mogućnost da nije dobio crack na cd pa ga treba skinuti.
 
Natrag
Top