!!!izgubljene particije sa podacima u windowsu 8!!!!

MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.759
Hmm.. meni se desilo da sam slucajno formatirao nekih 10000gb tj. 1tb vratio programom GetDataBack sav i jedan fail
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Pa vratio je neke ultra stare podatke...ali ove novije...,koji me interesuju nisu na listi. Tu ima i rtf, txt, doc,iso i slicnih fajlova koji mi trebaju.
Probaj prvu opciju (od 4 ponuđene) Lost Partition Recovery. Proces je trajao oko 3 sata za moj disk od 500Gb.
Ovde imaš serijski za Pro verziju.
Jako je bitno da ne koristiš taj disk niti vraćaš izgubljene fajlove na njega, zbog prepisivanja...
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Ok...hvala svima na sugestijama...sve cu da probam...nadam se da ce mi hard preziveti toliko skeniranja. Trenutno radim deep scanning sa testdiskom za koji su rekli da je jedan od najboljih. Izvestavacu vas o progresu. Valjalo bi malo da ga i odmorim. Ceo dan ga skeniram.


Update: skeniranje sa testdiskom nije dalo zeljene rezultate, ali mi je otkrilo sta je problem: MFT AND MFT MIRROR ARE BAD....FAILED TO REPAIR THEM.
E sad, nakon toga sam pokrenuo stari hirenov cd..sa jednim specijalnim programom (nisam se odmah setio). Zove se easus partition master i deo je hirenovog cd v.10.....i kad ono tamo....slucajnost ili ne moje dve particije....ne mogu jos da pristupim fajlovima...ali blizu sam...osecam to.
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.759
Ok...hvala svima na sugestijama...sve cu da probam...nadam se da ce mi hard preziveti toliko skeniranja. Trenutno radim deep scanning sa testdiskom za koji su rekli da je jedan od najboljih. Izvestavacu vas o progresu. Valjalo bi malo da ga i odmorim. Ceo dan ga skeniram.


Update: skeniranje sa testdiskom nije dalo zeljene rezultate, ali mi je otkrilo sta je problem: MFT AND MFT MIRROR ARE BAD....FAILED TO REPAIR THEM.
E sad, nakon toga sam pokrenuo stari hirenov cd..sa jednim specijalnim programom (nisam se odmah setio). Zove se easus partition master i deo je hirenovog cd v.10.....i kad ono tamo....slucajnost ili ne moje dve particije....ne mogu jos da pristupim fajlovima...ali blizu sam...osecam to.

I ishod ? sta si uradio?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Probaj na taj drugi HDD podici sistem,mozda ces sa njega uspeti da pronadjes tu slobodnu particiju gde su ti podaci.
 
Natrag
Top