Izgubljena nevinost?

Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
37
sta ce joj k ... darkness se pise sa 2 s a ne sa 2 k ...
Nisam izvoljevala dva k nego jedno ...:acute:


Ako te lupim ima da pobelis yes3

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Sramota je kako od svake teme napravite spam i sprdačinu.

Što se mene tiče, ova tema je ionako isuviše lična, i možda je nije ni trebalo postavljati.
Neke stvari ipak ne treba pričati pred 150.000 ljudi.
Okarakterišite me kao staromodnu, ali moj prvi put je lično moja stvar, i ne želim da je delim sa "širokim narodnim masama". Osećala bih se "prljavo" kada bih to uradila, a to ne želim.


Ne srdi se Crvendacka ,nego nam pisi gde si ti to uradila prvi put i kada ? yes3
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Angelofdarknes; Ne srdi se Crvendacka je napisao(la):
Ne srdim se, i nisam za tebe Crvendaćka. Uopšte se ne poznajemo, a potpuno nepoznatim ljudima ne dozvoljavam da mi daju nadimke. A o tome da sam verovatno, kao i od Crnke, i od tebe duplo starija, i da ne pričamo.

Ne tiče vas se ni gde, ni kad, ni s kim sam to uradila. To je lično moja stvar, i kao što rekoh, nije za široke narodne mase.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
"Sramota je kako od svake teme napravite spam i sprdačinu.

Što se mene tiče, ova tema je ionako isuviše lična, i možda je nije ni trebalo postavljati.
Neke stvari ipak ne treba pričati pred 150.000 ljudi.
Okarakterišite me kao staromodnu, ali moj prvi put je lično moja stvar, i ne želim da je delim sa "širokim narodnim masama". Osećala bih se "prljavo" kada bih to uradila, a to ne želim."
Originally posted by: crvendac_011

ja mislim da je ovo bilo dovoljno jasno iako nije pisano crvenim slovima
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Sramota je kako od svake teme napravite spam i sprdačinu.
A šta ćeš? Znaš kako kaže poslovica: "Videla žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu"! Kad nemaš šta pametno da kažeš, a vidiš da drugi o nečemu pišu, onda uzmeš pa kakiš po svemu sve misleći da si interesantan...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
A šta ćeš? Znaš kako kaže poslovica: "Videla žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu"! Kad nemaš šta pametno da kažeš, a vidiš da drugi o nečemu pišu, onda uzmeš pa kakiš po svemu sve misleći da si interesantan...

postoji tema za takvo nesto:
Kod:
http://serbianforum.org/forum-za-spamere/114678-tema-za-sve-i-svasta.html
pa ko voli - nek izvoli ...
 
Natrag
Top