izbor windows 7 odabrati

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
digao win 7 ulitmate.aj mi samo druze posalji torent link za win 8 da widim kako to radi,nisam se susretao sa takvim sistemom
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
da ne razvodnjavam ali isprobao sam sve zive verzije sedmice i u globalu, se sve svodi na to, da su nekompletne.Kao razlika izmedju xp home i profesional ,tako je i kod sedmice,po gotovu kod one starter verzije ,to je obogaljeno skroz
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Nemoj poredjivati razliku XP home i Pro, sa verzijama 7-ice...nije realno i zna se zbog cega...

Mene interesuje, zasto je na primer, win 7 Home Premium losiji ili manje kompletniji za kucne korisnike od Ultimate, sta to onaj ne podrzava, a ovaj podrzava?
Dakle daj malo vise detalja, sta to obicnom korisniku, koji igra, slusa muziku, gleda filmove, youtube, surfuje po web-u, eventualno radi audio-video encoding i trancoding, treba Ultimate ili Enterprise, u cemu je razlika i primena takvih sistema?
Sta ti koristis na racunaru da ti treba Ultimate ili Enterprise, imas server, 64GB ili 128GB RAM-a, 2x Intel Xeon E5 serije, 3 ili 4-way SLI ili CF?
 
Natrag
Top