Izbacite bilo koji uređaj sa vaše WiFi mreže !

Član
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
24
@crazy; To je normalno za takve aplikacije,pogotovo one sa XDA developersa. Da je malwer ljudi bi i na xda to provalili.
E sad,pitanje je zasto GP Market nije dozvolio distribuciju. Verovatno apk traži odredjene dozvole za pristup korisničkih informacija a to Google nije dozvolio.
Nisam probao apk jer je na mom telefonu 2.3 max, a apk je pravljen za 4.x

Program zahteva da vaš telefon bude rutovan, te stoga neće raditi ukoliko niste rutovali telefon. Vjerovatno zbog toga ne moze. Moze na 2.3.7 ja sam program instalirao na ZTE Skate.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
24
Evo slika da kod mene moze, ja sam ga instalirao na telefon, samo ga jos nisam probao, nema gdje, antivirus mi ne izbacuje nikakvo upozorenje.
Procitajte tekst, telefon mora da bude rutovan, da bi mogli aplikaciji dozvoliti pristup informacijama.


Untitled2.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Program zahteva da vaš telefon bude rutovan, te stoga neće raditi ukoliko niste rutovali telefon. Vjerovatno zbog toga ne moze. Moze na 2.3.7 ja sam program instalirao na ZTE Skate.
Upravo sam ga instalirao,radi :(. Prvo sam probao link sa XDA i ta verzija je izbacila gresku.Na njemu je i pisalo For Android 4.x only
App  WifiKill   disable internet for network hoggers  Android 4.x   31 10 2012    xda developers.png
Samo jos da da se neko i prikaci pa da ga killnem ;-)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
16.09.2009
Poruka
52
PUP (potentially unwanted program), a ne virus ili sta vec.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Skenirao sam na
Kod:
[URL="https://www.virustotal.com/"]virustotal-u[/URL]
od 44 antivirusa 3 su ovaj fajl prepoznali kao virus...ja sam siguran 99% da nije nikakva pretnja...
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
Prepoznaju ga kao virus zato sto su svi ovi antivirusi namenjeni za windows sistem a ne za android,tako da im je svaki fajl koji je namenjen za android uredjaje virus ili sumnjiv.Laboratorije su inace usredsredjene za windows sisteme pa su tako android aplikacije izuzete iz baze "nevirusa",sto za rezultat daje virus od android aplikacije
 
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
1
Momci, aplikacija radi fantastično.....koristim je od prošle godine na samsung TAB P1000 a od nedavno i na Note 2 i radi fenomenalno.....pronađe sve koji su zakačeni (u kafićima i tamo gde ima WIFI mreže) izlista sve i dovoljno je nekolicinu označiti i isključiti i pogledati oko sebe i videti reakcije.....no, šalu na stranu ali ne moraš čekati večnost da ti se učita stranica kada su su svi zakačeni....ovako je udobnije pretraživati ili raditi online.....veliki pozdrav za sve umerene korisnike aplikacije.....
 
Natrag
Top