Izbacite bilo koji uređaj sa vaše WiFi mreže !

Član
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
24
Evo jednog zanimljviog “hakerskog” programa za vaš Android telefon. Naime, u pitanju je program WiFi Kill koji vam omogućuje da bukvalno bilo koji uređaj koji je konektovan na mrežu gde je i vaš telefon diskonektujete. Testirao sam sa diskonektovanjem drugog telefona koji je koristio isti WiFi kao i moj telefon, kao i diskonektovanje računara koji je koristio LAN konekciju na kojoj je bio i moj telefon (samo bežično). U oba slučaja se program pokazao ispravnim.

Kod:
[URL]http://www.baguje.com/2012/11/android-izbacite-bilo-koji-uredaj-sa-vase-wifi-mreze-53888.html[/URL]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.10.2012
Poruka
35
Ne skidajte program jer u njemu ima virus!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
24
Program ima VIRUS 100%, 2 anti virusa su to potvrdila (Kaspersky i Gdata)

Kod mene ne prijavljuje virus, koristim ESET NOD 32, ja sam program skinuo i instalirao na telefon, bez ikakvih problem.

Zamolio bih jos nekoga od clanova da skinu (tj. samo da odu na sajt i vide da li je virus ili nije) program i da ostave svoj komentar ovde.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
@crazy; To je normalno za takve aplikacije,pogotovo one sa XDA developersa. Da je malwer ljudi bi i na xda to provalili.
E sad,pitanje je zasto GP Market nije dozvolio distribuciju. Verovatno apk traži odredjene dozvole za pristup korisničkih informacija a to Google nije dozvolio.
Nisam probao apk jer je na mom telefonu 2.3 max, a apk je pravljen za 4.x
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top