Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Sve veca i veca konfrotacija izmedju hriscanstva i islama.Nije mi samo jasno zasto USA i EU optuzuju Iran da je centar islamiziranja kad je to oduvek bila Turska.Zar nije Tursko carstvo islamiziralo celu severnu afriku i nasilno uslo u spaniju?
Nije li tursko carstvo razrusilo evropsku hriscansku civiliaciju i doslo cak do Beca?I neko ce da kaze da da je Iran centar islamiziranja ,a ne Turska koja NIJE pobedjena vec preko hiljadu godina,otkako su oskvrnuli Konstantinopolj i poceli islamizaciju pola afrike i cetvrtinu evrope sa par hiljada zabludelih sledbenika?Ne hiljadu vec vise miliona sledbenika.
Ipak ono sto im se mora priznati jeste da su mnogo moralniji i cestitiji od ovog takozvanog hriscanstva i zato imaju takav natalitet,a mi ovakav mortalitet!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Nezamisliva Greska u Kuranu:
Da li 'sunce zalazi u izvor mutne vode'?





Da li je Marija Isusova Majka, sestra Mojsijevog brata Arona? :)
Kuran tvrdi da jeste:


 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
21.09.2015
Poruka
1.460
Islam je vestacka religija napravljena da bi ujedinila istocne zemlje u borbi protiv najmocnijeg carstva tog vremena Vizantijskog carstva, kopija sastavljena od delom paganskih obicaja, judeizma i hriscanstva, ceo koncept je materijalisticki, pakao i raj su materijalne prirode ne transcedente (duhovne), kuran nadahnjuje krvoprolice i ubijanje svih koji ne veruju u Kuran, zkonodavstvo iz kurana je potpuno ovosvetsko i nema nikakve veze sa verom u Boga, ceo cilj postojanja muslimana je sirenje islama i nista vise, taj krug sam po sebi govori o neavrsenstu ove religije, danas ne postoji veca a besmislenija religija ne celom svetu.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Svim islamskim vjernicima:

Bajramska-cestitka3f00d.gif
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Evo jedno versko pitanje muslimanima u vezi Kurban Bajrama.
Cuo sam na dnevniku hodzu kako kaze da je to u spomen kada je Ibrahim hteo da Alahu prinese na zrtvu svoga sina Ismaila.
Otkud ova hodzina tvrdnja,i koji je glavni izvor ove informacije da se radi o Ismailu?
 
Učlanjen(a)
21.09.2015
Poruka
1.460
Nisi svestan koliko laznih knjiga postoje, a potpisane su sa apostolskim imenom, Kuran je pisan i na osnovu nekih gnostickih jevandjelja, odnosno stvoren je kako mu odgovara, totalno vestacka vera i nauka ce uskoro dokazati kolika je Kuran zabluda.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Nisi svestan koliko laznih knjiga postoje, a potpisane su sa apostolskim imenom, Kuran je pisan i na osnovu nekih gnostickih jevandjelja, odnosno stvoren je kako mu odgovara, totalno vestacka vera i nauka ce uskoro dokazati kolika je Kuran zabluda.

Jesi li ti musliman pa mi ovako odgovaras na moje pitanje,ili si Isak?
Ovo je pitanje za muslimane.
 
Natrag
Top