iPhone (onaj prvi)

Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1
Ko ga ima taj ga menjati nece...ekstra!!!
Ko ga nema moze da ga pljuje,telefon je samo za reci hvale.
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
1
Koristim iPhone 2G (onaj prvi :) ) vec dve godine i telefonje fenomenalan! Sto se baterije tice punio sam je vise od 300 puta sigurno i naravno da ne traje kao prvog dana ali traje bar 2 dana kada ga aktivno koristim.
Slazem se sa:
Ko ga ima taj ga menjati nece...ekstra!!!
Ko ga nema moze da ga pljuje,telefon je samo za reci hvale.
Jedino bi ga eventualno zamenio za 3GS :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
1
IPHONE je sami vrh tehnologije.Ima mnogo vise programa od Simbiana i Nokia...Naravno sve to ima i nekih mana ali ne puno..Ukratko odnos ulozeno dobijeno je OK...ja doduse imam 2G i jedino bih ga mjenjao za 3GS..
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
5
imao sam letos prilike da ga testiram na ok 2 nedelje..istina je da se na touch srceen brzo navikne, ali me nicim posebnim nije odusevio...bez dileme sam , nedavno uzeo nokiu 5800, po mom misljenju taj telefon s pravom nosi ime Iphone killer, pogotovo ako uzmemo u obzir sta se sve dobija za mnogo manje para, a to, bar kod nas, nije od malog znacaja!
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2010
Poruka
1
Kratko vreme sam ga koristila i na zalost ostala bez njega, ali sam odusevljena tom spravicom i planiram uskoro da ga nabavim. po mom misljenju za inernet je savrsen gde god da se nakacis, zum, brzina i sve ostalo je super,
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2010
Poruka
11
Imam iphone 2G od jan 2008, telefon je odlican, baterija jos uvek solidna(2.5 dana) ne baguje uz redovno odrzavanje sistema i update, za sve one koji govore Nokia je bolja, 5800 iphone killer, mogu samo reci da nokia nikad nece biti sta je Apple a jedini konkurent apple-u je donekle HTC.(samo uporedite osecaj u ruci, materijal od kojeg su napravljeni HTC i Apple, recice ljudi ali iphone ima kameru od 2mp, ta kamera je tvrdim bolja od kamere na recimo 6500slide na kojoj postoji 3.2mp i ima Carl Zeiss optiku)
Iako sam vlasnik vec 2.5 god jos uvek otkrivam nove stvari na njjemu i toplo preporucujem kupovinu istog(naravno neke novije verzije(3GS,4G).
Jedini manjak po meni je zvucnik koji je dosta loshe uradjen i slab
 
Član
Učlanjen(a)
20.08.2010
Poruka
9
imam 3g verziju telefon je extra bolji je od nokie n 97 koji sam takodje imao zato neka ne pricaju gluposti oni koji ga nemaju
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
14
Pa da... Ma Apple se ku*ci pa nabidzuje cenu ali se i nisu nesto pokazali sto se tice iPhona... Mada ne znam kakav je onaj 3G.

apple su .....!??? matori kada budes imao neki apple uredjaj mozemo da razgovaramo ovako mislim da je suvisno pricati o tome!iphone jedan od par najboljih telefona na svetu po testovima.po meni najbolji strahovito puno mogucnosti a opet izuzetno lak za rad!!
 
Natrag
Top