Internet TV (Skripte i Aplikacije)

Učlanjen(a)
02.03.2012
Poruka
1
Zna li neko da li se na Telekom RS skripti od d3n1sa moze na neki nacin promeniti putanja ka plejeru? Da li je ta mogucnost uopste ugradjena u aplikaciju? Obicno citam teme u potpunosti i nadjem odgovor pa nemam potrebu za pisanjem na forumu. Sada je situacija drugacija jer je tema sa 136 strana vrlo opsirna, uspeo sam da procitam pola i nisam nasao to sto me zanima. Probao sam do sada gomilu plejera, ali PotPlayer mi se pokazao kao najlaksi za moj stariji racunar, zeleo bih i stream sa Telekom RS skripte da otvaram pomocu njega. VLC player mi pored PotPlayer-a ni za sta drugo nije potreban osim za ovu skriptu. Molio bih d3n1sa, bokija 71 ili bilo koga drugog ko zna da mi odgovori. Hvala
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Inace ovaj bokijev generator radi dobro ,samo malo sacekaj da spremi gotov folder, ako Ti antivirus pravi problem (brise .exe fajl) ,idi u opciju izuzeca i ucitaj put do foldera u koji si stavio bokijev torrent alat, i time si mu rekao da ne dira, ne pravi precicu na desk, brisat ce je , kreni .exe fajl iz foldera gde on trajno stoji i na desku ces dobiti nakon malo cekanja fasciklu sa grupama kanala za koriscenje direktno (player) ili za proxy ako koristis

Kod:
http://www.mediafire.com/file/p6834jriwf2ncfq/SF+Torrent+TV2.rar

(molim edit, opet ne mogu da link turim u kod tag????????)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
31
Hvala.Denisova aplikacija mi je radila do prije 2 dana ali ona predzadnja što sporo učitava listu.Poslije je on pravio drugu što odradi za par sekundi a nju nisam mogao naći nigdje.
 
Natrag
Top