Internet TV (Skripte i Aplikacije)

Učlanjen(a)
16.08.2015
Poruka
161
Pozdrav na svi,imam edno pitane de mogu nači
IPTV Hacker videl na edan blog smotan i nema password pa rekli so tu e vse :D

Link koji vodi na blog obrisan!
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
16.08.2015
Poruka
161
Puno hvala D3n1s

baš dober Final :beee:


ali ima Panel hacker samo da re4em ni zaebancev pla4an e ima sva šta ali samo ako može da go uradiš na Serbian ;)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poruka
51
Udpxy Restarter

kHuZNX.png


Mislim da smo gotovo sve omogucili na ovom forumu za gledanje internet Tv ,pocev od tutorijala,skripti,programa....Evo jos jedne skripte koju je naptavio moj prijatelj losmij a koju sam ja da se nebi kopirala na druge forume doradio u jedan mali program.On je tu skriptu bio napravio samo meni ali eto da ne budem sebican postavicu je ovde da je i drugi mogu koristititi jer sam sasvim siguran da se losmij nece naljutiti....

Pomocu ovog programa mozete restartovati koliko god zelite udpxy servera,i potrebno je da samo upisete njihovu IP adresu : Port (klikom misa na IP:port otvorice se notepad gde mozete upisati i usnimiti tekst klikom misa na dugme Save ....Zatim preostaje jos da kliknete misem na dugme restart i udpxy(jedan ili vise) ciju ste ip adresu i port upisali u notepat restartovace se ravno 10 puta za manje od sekunde...Ovaj alat vam omogucuje da ne idete na server status i tamo restartujete udpxy vec direktno iz samog programa i na taj nacin izbacite aktivne klijente i nakacite se na taj server da gledate tv kanale sa njega....Odlicna stvar za udpxy koji imaju ogranicenja za aktivne klijente.....

:download:

Kod:
http://www.mediafire.com/download/8gucdbrmkml5365/SF_Udpxy_Restarter.rar

Meni neće da skine ban.
Ubacim IP adresu u port u beležnicu i uključim ali da error.
Ima li neko rešenje?
 
Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruka
93
Playlist Checker by D3n1s

mala provera: jedan restrimer daje podatke u realnom vremenu

Screenshot_2.png


Checker nakon 55 sec kaze

Screenshot_1.png


sve tip-top

daje se na znanje za sumnjicave
 
Učlanjen(a)
05.03.2011
Poruka
21
Poštovani,

ne znam šta mu je ali neće da konvertuje XBMC LISTA KONVERTER 2 tj. ne mogu nikako da ga pokrenem na win 10 :/
 
Natrag
Top