Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
psymaniac

Brzo se vra4aj zaschto u ova Balkanska kr4ma sve se je popilo ,pa uskoro ponovo bi4e svađe pa za to da stavim nekavo meze da se malo utische obstanovka dok glavni konobar se javi i uzme poruka koj sta ho4e,i odmah odoh da u4im romunski zaschto ako Alex TV se javi i naru4i nema da znam sta mi pri4a i sta ho4e.
Kod:
http://www.4shared.com/file/MbNLeSRZ/Music_TV_HD.html
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
State muci Bugarine Bolujes od popularnosti ili si ljubomoran na Alextv eh jadan ti
da koristim priliku da objavim dacu u toku nedelje ugraditi filter za proxy VPN itd.. prva drzava na crnoi listi bice Bugarska

tako da se nemoras vise muciti sa tai player koi ti toliko smeta :p
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.129
Ako nemate šta gledat evo na ovom sajtu ljudi igraju igrice pa stremuju:opaaa:

Kod:
[url=http://www.solomid.net/livestream.php?s=5]CLGaming.net - saintvicious Live Stream - SoloMid.NET - League of Legends Competitive Gaming Community[/url]
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.680
Brzo se vra4aj zaschto u ova Balkanska kr4ma sve se je popilo ,pa uskoro ponovo bi4e svađe pa za to da stavim nekavo meze da se malo utische obstanovka dok glavni konobar se javi i uzme poruka koj sta ho4e,i odmah odoh da u4im romunski zaschto ako Alex TV se javi i naru4i nema da znam sta mi pri4a i sta ho4e.
Kod:
http://www.4shared.com/file/MbNLeSRZ/Music_TV_HD.html




Popićeš u ovoj krčmi sok od BANana....nešto sam napisao...i krećem u akciju.....a ti piši kome i koliko hoćeš da pišeš..........i svaki tvoj odgovor na ovaj moj,brišem..
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.680
State muci Bugarine Bolujes od popularnosti ili si ljubomoran na Alextv eh jadan ti
da koristim priliku da objavim dacu u toku nedelje ugraditi filter za proxy VPN itd.. prva drzava na crnoi listi bice Bugarska

tako da se nemoras vise muciti sa tai player koi ti toliko smeta :p


a i tebe molim da ne pominješ Bugare....i ostale nacije....on je DIVAK22...a ti AlexTV....a ne neki srbin...ponavljam....ništa na nacionalnoj onovi....ne molim....negi....da se ja sad ne izražavam....pozdrav.....


Kažem,ponavljam....za sledeću prvu uvredu prijava....pa nek tamo gore odluči šta i kako dalje
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.680
za vređanja tipa da je glup,lud....nema pojma šaljem PP....dva PP...a treći....onda taj (treći)PP ide na Urednički forum...imamo SOS sobicu,tako nam se zove deo na forumu gde tražimo BAN.......pa vi onda vidita sa Adminima,Moderatorima...šta i kako.......




A za vređanje na nacionalnoj osnovi....pa odma tražim BAN.....


ne zanima me ko je poćeo...nego koliko vas je učestvovalo......pišite viceve,zezajte se.....ali ono ko neki dan dan za BAJRAM....pa nemam reči.......danas je ćerka slučajno pročitala...inače bi ste se još vi hvalili ko je ko (tražila žena neki link)....ja vam se divim...ali zaista, gde nalazite sve te linkove...drese,ja vala sam iz moje radne sobe....odakle ovo pišem izbacio TV........

Mislio sam da je FIRStROW,VIPBOX.TV,e da,MY2P2,barem mislim da je.......i još par sajtova nešto najbolje što net nudi....ali ovo za VLC,Alexa plejer........i ostalo nemam reči,mislim da nije bitno ko je prvi stavio.......barem meni....ali stoji..i neko će neki link iskoristiti,kad tad,ja vas više ne molim,nego vam kažem da nema više ništa po nacionalnoj osnovi.........ćaos.......idem kupam bebicu.........
 
Natrag
Top