Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.128
alexe veceras budi oko 23.10 online da pricamo nes na msn. pozz
i narode nemojte mi vise spamati za kljuceve podjeljeno je sve. onima kojima sam dao neka cute i imaju to za sebe. pozz
Koji to k.. nisi kodiro da možemo svi gledat nego ovako ideš,trebo si alexa uplest u ovo.A ne bum odma mogli ste to vas dvojica rješit prvo pa onda podjelit
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
Koji to k.. nisi kodiro da možemo svi gledat nego ovako ideš,trebo si alexa uplest u ovo.A ne bum odma mogli ste to vas dvojica rješit prvo pa onda podjelit

vidjecemo :))) mozes se i ti udruziti vise glava vise zna ;) svako po nesta napravi i eto svima korist ;) ako si zainteresovan javi mi se na pm.
pozz
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
14
Evo jednog vrlo zanimljivog player-a sa svim televizijama (Rumunija,Swiss,Germany,Slovenia i dr)
play103.jpg


Player skinite ispod sa linka,otpakujte i otvorite player (bez instalacije-direct play)
http://adf.ly/625987/zipdownload
Radi li ovaj plejer u Fullscreen_u? Ako radi, kako se ukljucuje? Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
247
cikakure123 pa daj onda i meni ključ na pm što ti je sad taj još jedan kljuć ja sve što sam dobio od MAJSTORA SOTE i drugih sve sam čuvao nikad nikome još nisam ništa djelio!Pa daj molim te i meni taj ključ ja te neću izdati!MOLIM TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.128
cikakure123 pa daj onda i meni ključ na pm što ti je sad taj još jedan kljuć ja sve što sam dobio od MAJSTORA SOTE i drugih sve sam čuvao nikad nikome još nisam ništa djelio!Pa daj molim te i meni taj ključ ja te neću izdati!MOLIM TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Budite strpljivi nemogu svi to gledat ,ako čovjek riješi neke stvari a ja vjerujem da hoče neki korisnici sa ovoga foruma zasigurno će biti u mogučnosti pratiti te kanale.Po postovima se vidi ko je ko.

Radi li ovaj plejer u Fullscreen_u? Ako radi, kako se ukljucuje? Pozz
Šta ima toliko zanimljivo u tom playeru sve to ionako možeš gledati putem bat datoteke što je i jednostavnije to se samo netko poigro malo.
 
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
Pa dajga i na Radoslav Beric na pm pa do dva sata bi4e u svi forumi,dobro si 4utao cikakure123 otdakle sad takov priliv na milosrdije.
 
Učlanjen(a)
25.02.2011
Poruka
66
cikakure123 sine samo seres kao foka,ne lazi ove jer nemas ti nista da imas vec bi dao ili postavio na tvoj sajt jedino sto vredi sota ovde i niko drugi ,alex se proserava kao da ima nesto sa nettv,malo sutra alex jer ne bave se oni sa takvima kao sto si ti amateri, gicko je dobar on barem ako nema stavi neki od kablovske ali postvai i da ljudima a vi sta postavjate nista i nista i nemojte vise da serete
 
Natrag
Top