Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.695
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
pa onda objasni narodu kako to ide crackovati program

pa ja da kazem to javno brzo bi stigo update playera ;) tako da se ne isplati. samo vam mogu reci .
da sam ja naso 5 nacina kako da se gledaju programi. a programe koje sam koristio su poznati svima i lako je raditi sa njima. ollydbg i ida...
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
pa onda objasni narodu kako to ide crackovati program

Bar danas je lako doci do nekog tutorijala kako krekovati. Dovoljno je samo da odes na youtube
primer How To Crack A Program, Step by Step ( + 100,000 Views) - YouTube
How to crack - YouTube
Ovde bas i nije mesto za takva objasnjenja. Na kraju krajeva covek je dovoljno rekao i naveo da je moguce ali ne i da treba da se to da na tacni. A njihove rupe u sw neka sami krpe ili neka coveku plate da im to sredi.....(oni su bar bogati prozori-avioni-kamioni)
Dovoljno je sto Sota odvaja svoje vreme i postavlja ovde linkove te omogucuje ljudima da se gleda free ono sto je do skoro bilo nezamislivo..
Poz
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.542
Ono jos uvijek radi.... vecina zna na sta mislim
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
30
ja imam nettv i njihov box motorolu.nemam taj player.jel moze neko da nagovesti bar dal i iz njega moze da se izvuku linkovi,posto sam probao na razne nacine i raznim programima da udjem u njega i nisam uspeo.
 
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
362
Ja mislim da oni koji se poceli sa nekim znanjem da sami sebe hvale,da mogu,da znaju,itd,da prekinu
ako vec nece drugima da kazu i dokazu svoje znanje,neka cute,a micemo se nakako snaci ili gledati kroz prozor komsije
 
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
175
Cudime da nema onog naseg prijatelja koji vec 1000x trazi:"ima li neko PrvaTv?",sada cuti,ili gleda PrvaTV i smeska se,ili je crko sto je nema
??????
 
Natrag
Top