Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.490
Bas tako,da nije isao po desetak sekundi,nebih sotu zamolio da vidi kako da ide dalje
A sada je red na Vas
Druze ja neznam gdje sam pogrijesio??? jer sam postovo ovdje na Forumu Net Tv adrese od par programa i objsnio kako i sta treba da radite dabi te iste gledali takodjer dijelio na PM te iste adrese od par programa objasnjavao kako i sta treba da radite te iste si ti u tvom postu 7716 nedavno postovao to su bili prvi na ovom Forumu postovani od mene predhodno nisam primjetio da je neko postovao tu vrstu programa poslije su se postovali drugi sa
YOfl1Nuj&p=nMEIpq6h
na kraju
u toku jednog dana sam dobijao na PM bezbroj poruka i sve ispostovao i dao streamove i to sam naglasio u mom postu 7491 pogledaj
Kod:
 [URL]http://serbianforum.org/internet/60172-internet-radio-i-televizija-750.html[/URL]
neznam stvarno gdje sam pogrijesio ako jesam ja se izvinjavam svima
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
362
Druze ja neznam gdje sam pogrijesio??? jer sam postovo ovdje na Forumu Net Tv adrese od par programa i objsnio kako i sta treba da radite dabi te iste gledali takodjer dijelio na PM te iste adrese od par programa objasnjavao kako i sta treba da radite te iste si ti u tvom postu 7716 nedavno postovao to su bili prvi na ovom Forumu postovani od mene predhodno nisam primjetio da je neko postovao tu vrstu programa poslije su se postovali drugi sa
YOfl1Nuj&p=nMEIpq6h
na kraju
u toku jednog dana sam dobijao na PM bezbroj poruka i sve ispostovao i dao streamove i to sam naglasio u mom postu 7491 pogledaj
Kod:
 [URL]http://serbianforum.org/internet/60172-internet-radio-i-televizija-750.html[/URL]
neznam stvarno gdje sam pogrijesio ako jesam ja se izvinjavam svima
Pozdrav

SOTA,nema problema ne ljutim se ja,samo me cudi da je sa ovim vec vise od 10 dana islo
Mogu ti reci da tvoja lista ide jos uvek,onu sto si mi dao ma mail
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.490
Lista radi samo treba strpljenja pokrenut vise puta
gorankaro imas Pm
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.07.2011
Poruka
13
RTMP Streaming US

Preko 250 americkih kanala (HBO, AXN, Cartoon Network, Comedy Central, MTV, Discovery, National Geographic, FOX, Sy-Fi, Spike, ESPN...)!!!

nqtlcy.jpg

Download:
Kod:
http://ohlulz.com/download.php?f=rtmpGUI.rar

Da bi ste pokrenuli program morate imati instaliran VLC Media Player 1.11.1
Kada pokrenete program po prvi put morate podesiti putanju do VLC playera u dijalogu Options.


 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Ovo zaista nema veze sa Sotom ova lista je napravljena 25. proslog meseca ja znam ko je napravio tu listu (YOfl1Nuj&p=nMEIpq6h) kao sto znaju i neki clanovi ovog foruma ali to vise nije bitno jer je kljuc blokiran.samo da znate da je taj kljuc vazio do 25.11 a dokaz je da se ovde tako nesto netreba postavljati je blokada posle samo par dana....
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
338
ima li strima za turske kanale..??

naravno najvise me zanimaju sportski tv kanali...npr..NTV SPOR ....TRT 3.....i sl.

Hvala....
 
Natrag
Top