Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
163
Ma,vidim ja ovde pratim nema niko nista,a imam i 1 mb stream kljuc,ali neznam dacu ga dati,i ja startovo kanal i sad namjestio kanali,i ide !!
i kvalitet cu jos napraviti i mozda cu onda to prenositi uzivo ..
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
56
ma super ide odlicno kvalitet je dobar ne secka sve sljaka ko sto treba :D . Kljuc ako ti ne treba onda salji na PM hehehe mala sala. Dobra inicijativa imas :D
 
Član
Učlanjen(a)
03.08.2009
Poruka
27
Kod:
Ne bih da zakeram,ali i meni nece...
BalkanTV1*

We're sorry, This channel is currently offline.*
You are welcome to try again later.


Mozda je nesto do mene....
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
56
nece jer sad je offline ondnosno covek iskljucio ne stremuje momentalno.Reko je da treba da namesti kvalitet da podese neke stvare pa onda ce da ukljuci opet.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
21
Pozdrav iz Bugarske! Srpski mi nije bas najbolji ali ipak nadam se da se razumemo. ALEX TV je odlican plejer. Puno hvala! Ne bi bilo lose da ima neki bugarski program ali sto je to je! I da zapitam nesto. Srpski i hrvatski VLC kanali vise nece li ih da bude?
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
143
To ne zavisi od nas vec od nettv plusa koji strimuje te kanale. Mozes da porucis pretplatu i da gledas koliko hoces, za sada su obustavili free stream za te kanale.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2009
Poruka
141
ma ja vise nisam mogao izdrzati i abonirao sam nettv player na 12 mj. Malo mi je bilo previse 156 eura za to ali sam se ipak odlucio i dobio 1 dan da testiram posto sam se registrovao - normalno daju na 5 dana ali sada zbog fudbala su reducirali...kad sam konacno dobio kljuc na 1 dan ja sam se jednostavno odusevio sa tolikim brojem kvalitetnih kanala i odmah nazvao i narucio paket....nisam se pokajao...samo rijeci hvale za nettv (bez da im pravim reklamu - ali su stvarno ok)
pozzzz
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Pozdrav iz Bugarske! Srpski mi nije bas najbolji ali ipak nadam se da se razumemo. ALEX TV je odlican plejer. Puno hvala! Ne bi bilo lose da ima neki bugarski program ali sto je to je! I da zapitam nesto. Srpski i hrvatski VLC kanali vise nece li ih da bude?

radise na tome prijatelju yes3yes3yes3
 
Natrag
Top