Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
384
VLC lista,kad vise ne ide opet OnRTSP pokreni,sacekaj doci ce nova lista

Kod:
[url=http://www.file-upload.net/download-4219541/OnRTSP.rar.html]File-Upload.net - OnRTSP.rar[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2011
Poruka
13
Ejj druze...bash sam pitao i Sotu to...ne mogu da se registrujem tamo..ima neki bag ...non stop mi prijavi "Forbidden You don't have permission to access /wbb3/index.php on this server. Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

Imam i ja isto problem sa registarcion na tom forumu(Sateliski Forum).kad se probam registrovati prijavljuje mi da je E-Mail NEISPRAVAN(The e-mail address you have entered is not valid.)...sa 5 razlicitih mail adresa sam pokusao i svaki put isti problem.

Ako zna neko rijesenje(ili ako je neko odavde tamo prijavljen,da samo postavi na forum pitanje,koji bi mogao biti problem)...
mucos gracias.

 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2011
Poruka
282
kraljevici
Ne ti treba da si i clan foruma sve se vidi i tako
Kod:
[URL="http://www.novisf.com/wbb3/digitalna-televizija/internet-tv/p1075412-tv-stream-upute-d3n1s/#post1075412"]TV Stream upute D3n1s - Internet Tv - Satelitski Forum[/URL]
procitai ovo sto pise za
CooJah 6.8.193.0614 i si gotov


Stvarno ubija ovaj D3n1s ...svaka cast.... Evo i moj prvi skinuti stream cisto radi kurcenja :p: )))

sport italia
Kod:
rtmp://$OPT:rtmp-raw=rtmp://94.32.101.14/streamit/solocalciolive live=1
 
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
Screenshot - 28.3.2012 г.jpgEvo vi proslovuti
weeb.tv koi ako nemate premium abonament ce gledate 128 MB trafik posle treba da cekate 30 minuti ili menjate IP
Kod:
[COLOR=#000000]http://www.mediafire.com/?bpao8dw7cucajp0[/COLOR]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.03.2012
Poruka
11
draga gospodo ja vam mogu licno prenijeti da ne nasjedate na te liste od tog tigica i mozaik tv radi se o cistoj prevari ,a vi sto ste kupili listu vidjecete koliko ce vam raditi samo vas opozoravam na nasjedate na prevare
decko meni je doa listu za deset eura i jos radi,nemojte nesto pisati ako niste probali i na nettv player sam proverio da je do 23.12.2012
decko je isparvan nije neki prevarant kao sto ga opisujete,cim sam mu javio na telefon odmah mi je poslao listu,toliko do mene nemojte tako.....
 
Učlanjen(a)
06.04.2009
Poruka
12
decko meni je doa listu za deset eura i jos radi,nemojte nesto pisati ako niste probali i na nettv player sam proverio da je do 23.12.2012
decko je isparvan nije neki prevarant kao sto ga opisujete,cim sam mu javio na telefon odmah mi je poslao listu,toliko do mene nemojte tako.....

Ja bi želeo nettv da li mogu tebe kontaktirat pa da tebi platim??? koliko vidim isto je,,mislm ti si on, jer čudno je da je se neko registrovao da bi to podelio s nama koji želimo džaba da gledamo i nemamo 40€ za nešto što može pući sutra a dečko se uvek može izvuć i reć da sam/smo nekom dali listu pa nama više ne radi,,,ne mislim da je dečko loš,, baš naprotiv, ali, da li bi u slučaju da nisam nikom dao dobio povrat novca ako lista ne radi do poslednje sekunde do kad traje??? fala oprosti ak grešim.
 
Član
Učlanjen(a)
25.03.2012
Poruka
11
nije tacno dace reci tako,uvek da listu drugu niko nije bio ostecen.Ja sam kontaktirao neke ljude koji su isto uzeli listu ,rekli su daje jednom pukla odmah je poslao svima drugu listu...
Sto se tice od mene neces dobiti jer sam dao novac i svi drugi su tako rekli jer su paltili i nije im da daju drugim da bi upropastili
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
daj prestanite vise sa tim debilskim forama platio si gledaj nemoj nas da maltretiras vise, oni koji imaju pola grama mozga nek placaju jer izgleda uvek ima ovaca za sisanje
 
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
362
New OnRTSP od Denisa

Kod:
[URL="http://www.mediafire.com/?o8p9en4405omms4"]OnRTSP.rar[/URL]
 
Natrag
Top