Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
Član
Učlanjen(a)
15.02.2012
Poruka
99
Mene su izgleda iskljucili u ponedeljak sa fibera jer sam dobio informaciju da stari linkovi u kombinaciji sa testnim nalogom jos uvjek rade(voli bi ako neko moze da potvrdi da linkovi sa xibereu3 jos rade?!)
 

prc

Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
746
sto ti priporucujes mene za fiber.....znate svi da ne djelim nikakvih informacija za fiber jer ja to cuvam za sebe.....imam dva naloga sa full adresama ali to nece nikamo od mene......

Bayern1 izvini ja sam mislio samo da potvrdis da fiber radi po starome kako je radilo pre :wink:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
308
Ima li ko CBS americki, a da ne bude kao da gledam u mozaik? Moze javno, moze pp, samo ako neko ima nek prosledi. Hvala!
 
Učlanjen(a)
12.10.2011
Poruka
2.163
Pozdrav svima najbolji ste a posebno šota imali ko sky sports 1 hd sky sports 2 hd 3 i 4 može na pm ili ovde bio bi mu jako zahvalan...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.490
Ko zeli Ruske Tv Programe Vlc Liste

Channel - Max Prime Tv , Channels plus prime Tv - Channels Standard prime Tv ,
Channel - Lite Prime Tv , Channels Patriot Harkiv prime Tv

sa preko od 400 Tv programa

Viasat Sport , VH1 , Fudbal , Sport 1 i 2 ,
Eurosport 1 i 2 , Discovery , Axn , Nat Geo , Animal Planet , Fox crime
Discovery ID , Science , World takodjer dosta HD Programa itd...

nek se javi sve liste rade
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
11.06.2010
Poruka
141
Mora se priznati da <3d1ns>poseduje veliko znanje.Ali ima ljudi koji imaju jos vece znanje kao na primer <darby crash>.
darby crash ti ima sve scripte .on gleda i Al jazera sport sve kanale ali daje samo svojim italijanima i to poverljivo.Zatto cracker je puko ali on ima novi i neda ga vise nikome osim svojim ljudima.Jer sve sta se imalo to je bilo od darby crasha i to njegovo znanje su mnogi pokusali da kopiraju ali to im nista ne znaci,jer uvek nesto novo od znanja treba.

Za godinu dana sve ovo sta sada imamo na <simple player ,rtmpdump,rtmpgw >bice uzalud jer oni najbolji kanali gledace se na sasvim drugi nacin.
 
Natrag
Top