Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.695
Član
Učlanjen(a)
15.02.2012
Poruka
99
:roll:
pinkpi.jpg

Pomozite uhvatio sam pink a neznam kako sliku da okrenem?Malo mi se zarotirala!!!
Bude svega al naopačke!!!!
cinem.jpg

Valjda im je to nekakva vrsta zaštite!!!

Ko emituje ove kanale?Mozda ima neki program sa opcijom rotiranja pogledaj vcdhelp sajt!pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2012
Poruka
99
Koji programi sve neidu na fiberu, ja sam nasao dosta toga ali ima par koje nisam mogao uhvatiti!
 
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
Za ovi drugi treba da platisch za da vidisch tako kazat ovi iz Fibernet a basch ovi ti trebat .
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2012
Poruka
99
To access the rotation controls, all you have to do is go to Tools, then Effects and Filters (or hit CTRL+E on the keyboard). This will bring up the Adjustments and Effects menu. Click on the Video Effects tab, and then choose Geometry.
To rotate the image, first enable it by checking the Rotate checkbox. Next, choose the angle at which you want to rotate your video output by sliding the Angle button into the position you want. In the example above, we rotated it 180 degrees, but as youll quickly discover, you can rotate it whichever way you want. To return to the normal position, simply uncheck the box.
Parabolicxtc evo probaj ovo,nadam se da ce pomoci......i da ti neterba prevod ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2012
Poruka
99
Ovo uputstvo je za VLC player.Ima i slika ali je prevelika pa evo ti link:
Kod:
 [URL]http://www.vlcmediaplayer.org/blog/wp-content/uploads/2012/02/screen9.jpg[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.02.2012
Poruka
99
kakav virus nemoj da pricas i dezinformises ovdje ljude ,ja nikom nista ne prodajem ,nego probam da pomognem kolegi!
Jos ces da provalis i da ovaj tekst koji sam covjeku poslao gore ima virus.
 
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
parabolicxtc
ovi sa uradili tako za da sje....t dzabe gledalzi, mozjesch da go rotiras kad otkljucisch ova funzija ko sam ti rekal i kuzasch sa mischka u levi ugal ili desni ugal ,Screenshot - 19.2.2012 г.jpg10 kuzanija deset gradusa rotazija dok ja stabilizirasch


Screenshot - 19.2.2012 г.jpga zaboravil sam ti da ti kazem da na Pink extra treba da kuzasch u zentar slika samo tako se vrti i na josch dva kanala Sport KLUB i HBO .I da znate ovi novi VLC je veliki bokluc ima vische bagove ot predni i nischta ne mozjete da gledate u brauzer ,uobschte ne go skidajte
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top