Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
NE mogu oni da objave nista sem onog sto je vecini poznato.... zato ne obracaj paznju na nebitne stvari ....
e to sto je vecini poznato to je i meni(zbog toga sam komentarisao,ja ne znam neke silne servere ,ip adrese nego sto ta vecina zna)...zato vise ne zelim da se mucim,ovde sam godinu dana mozda malo i jace (clan od 2010) svaki dan na forumu(mislim da sam nesto doprineo forumu) trudio se mucio molio za liste i sta sad treba da molim nekoga za liste i da smaram ljude da mi salju liste,mislim da je dosta bilo...
da napomenm da sve sto sam naucio je ovde na ovom forumu od dobrih i postenih ljudi i njima HVALA MNOGO i da se zahvalim sada i javno svima koji su mi slali liste,vise vas ja necu smarati za liste toliko od mene u ovoj temi
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Ma odkako ste presli na c linije vi upropastiste sve,posttujuci 10ine ako ne i 100tine listi dnevno,po raznimm forumima i sad ja koji se kkrpim nekako sa starim nacinom trpim.
Preciziraj, ko je prešao i ko je postovao. Ja sigurno nisam, ako ne pucaš iz prazne pojasni nam.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Ma odkako ste presli na c linije vi upropastiste sve,posttujuci 10ine ako ne i 100tine listi dnevno,po raznimm forumima i sad ja koji se kkrpim nekako sa starim nacinom trpim.
Ko? MI ne postujemo dobro i korisno po raznim forumima javno a sta oni tamo rade oni znaju... velika je razlika u jednini i mnozini....

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Slazem se sa Sotom, ono sto nemaju ne mogu ni da uniste. Drugo, unistavaju m3u liste i to one sto stalno kruze netom. Tako da, zagrej stolicu i nabavi sebi nesto sto ne mogu unistiti. Jer nema nikakvih vajdi od toga da trazis liste.
PS: Onaj posto gore, ocigledno provokacija, samo iskulirajte :D
 
Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
Znate vi o cemu pricam,vecina ste na kajgani i tamo se bas unistavaju m3u liste masovno.Narocio danas.Inernacional(Zlily-sa yuwe)postao deseine vlagggor-Mac listi i jos se tipovima daju ideje za cms i druge adrese.
Danas mi je stalo xx listi tako da za sada ima1-2 koje rade al mislim za kkoji st ce i one prestat
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Da naravno da znamo sta se tamo desava samo... velika je razlika izmedju njih i nas mi ne unistavamo liste ako grijesim nek me neko demantuje ili jel ima neko ovdje da je vidio dobru i korisnu listu a da je istu neko od nas objavjo javno ovdje?

Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Moraš priznati da sa ovom zadnjom formulacijom je puno jasnije ko uništava liste. Ako dobro shvatam i ti odeš tamo negdje, niko te nije optužio da uništavaš liste zato što si tamo. Na ovom forumu se uvijek mogao iznijeti svoj stav, naravno bez uvreda i pljuvanja. Što se mene tiče, završavam sa pričom na ovu temu - ako sam nekome dosad pomogao bojim se da u budućnosti neću moći jer sve to gubi smisao...
 
Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
Ovde ni traga od toga-to ne kazem al tamo vlada neka gadna histerija koja moze da stavi tacku na m3u zaebanciju

Moraš priznati da sa ovom zadnjom formulacijom je puno jasnije ko uništava liste. Ako dobro shvatam i ti odeš tamo negdje, niko te nije optužio da uništavaš liste zato što si tamo. Na ovom forumu se uvijek mogao iznijeti svoj stav, naravno bez uvreda i pljuvanja. Što se mene tiče, završavam sa pričom na ovu temu - ako sam nekome dosad pomogao bojim se da u budućnosti neću moći jer sve to gubi smisao...

A odem redovno,mada nisam clan(istini za volju htio sam se registrovati al ne moze).Nego,dam ti korta malteza neki raritet za gradinu1 xD
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
14.01.2014
Poruka
122
evo vec dva dana se mucim sa skenerom i nista mi ne daje. voleo bih znati gde gresim?
 
Natrag
Top