Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
kada će se ovo dogoditi....?
mnogo lista je podeljeno zadnjih par meseci...ovde u ovoj temi a na pp jos vise,bar ja kada sam u pitanju.......za druge i neznam
dosta njih je dodato u panel i gledaju dzabe......polako zavrsavamo sa ovom temom .....postavicemo i za dan dva par user/pas skenera nastalih u serbianforum stafu.....a koje cuvali mesecima .....tako da ce svako moci da dodje uz malo truda do liste.......

mislim da je to korektno sa nase strane .......a ova tema ce biti zakljucana....

samo da odvojim malo vise vremena za forum,za koji dan bice...i vidimo sta da se postavi jos pored pomenutog.....
 
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
9
ok,sa SF-a sam počeo,dugo sam na ovom forumu...pratio i učio,što da pišem,kada nisam ništa znao,sada je to već malo druga situacija,i poštivam rad svih ljudi
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.03.2016
Poruka
240
Ako neko ima neku ExYu listu da mi posalje na PP bio bih zahvalan ,predhodno dobijena je prestala sa radom :( .

Hvala unapred :)
 
Učlanjen(a)
20.11.2016
Poruka
103
Ja tek otkrio temu i preletio interesantne postove, a ona se uskoro zakljucava...:(
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
115
Uglavnom da znate stala mi je lista. Ako neko može poslati drugi bio bih mu zahvalan.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Pozdrav!

Nisam u toku sa listama koje su aktuelne, jer nisam toliko vremena za forum. Zamolio bih nekoga da mi posalje bilo kakvu lisko preko koje je moguce gledati SK kanale, ako postoji takva.

Takodje, ne bi bilo zgoreg da me stavite u taj panel...

Hvala unaprijed!
 
Natrag
Top