Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Ne bi me cudilo da on-oni imaju veze sa nekim sajtovima ili da su njihovi-njegovi koji naplacuju gledanje tv-a i namerno unistavaju strimove ovde i na drugim forumima a reklamiraju sajtove kao big tv da se ide kod njih i placa 5e ne znam ali neku korist ima od unistavanja strimova a obicno dupli nikovi su unistavali strimove,iznad gore sota je nabrojao neke nikove od ranije.
 
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
181
Nisam naivan i u datom momentu sam se obracao doticnim clanovima za koje smatram da su bili banovani nebitno od koga jer su sprovodili negativnu energiju na forumu skretao sam paznju i uvijek sam se obracao kao covjek prema njima a sta sam dobio ?? psovke itd..

Doticni su se obracali meni i psovali mi familiju da neidem u detalje a u ono vrijeme dok nisam bio Moderator nisam ni posjedovao opciju da bi mogao nekog da banujem ali sam zato primao uvrijede i psovke od vas navedenih banovanih clanova i da dodam geri49 , Mc Burek , mal00 , ma49 , itd.. je jedan od tih Nikova pa sad na Sultan forumu proziva kako mene tako i nas Forum a da je odatle odakle tvrdite to stoji sto se tice IP adrese.

Ako posjedujem listu koja ima svoju kvalitetu i ako Stream ubacim u Google kao za primjer i tu istu nenadjem ili mi sama IP kaze da je nesta neobicno ili skeniram adresu.... nadjem validnu to se vidi a pogotovo onaj koji je u ovim vodama zna sta postuje javnosti nije mi jasno i nikad nece biti zasto onda to isto postuju??? ja sam mogao tu listu od danas da ju nabacim na X foruma ali nisam jer sam mislio na druge koji tu istu posjeduju itd... mada kao sto sam napisao meni ti kanali ili ta lista apsolutno nista neznaci i nema ljutnje ako neko nekom kaze ono sto misli sta je tu pogresno ?? primam svu vrstu kritike spreman sam za kompromis u svako doba zato treba i drugi da su spremni na to isto... moje misljenje.

Primjer dajem ako ja nemam dovoljno jak Internet da bi nesto dobijeno gledao a zahtjeva jak Internet niko mi nedaje za pravo da to isto lansiram u javnost i samim tim rusim nekom zadovoljstvo u gledanju istog sta da kazem ima dosta novopecenih kojima nikad pa ni onda nevjerujem nista a vecina od nas zna sa kim je tokom ovih godina komunicirala ko je sa kim dobar itd.. da bi jedni drugima na osnovu tog ili tih iskustava pruzili nesta i znamo da ako damo nekom nesta da ce dotican makar jednom svom dobrom prijatelju to isto dati i taj ce opet svom dobrom prijatelju dati sto se od mene nezamjera ali mora i tu postojati brojka na kojoj svi od nas treba da stanu i kazu sebi sad je dosta dao sam na par ljudi i kraj a oni koji nam na tom zamjeraju nek im je na cast jer.... doc na forum uzet i otic to je najlakse a nista nedoprinjeti forumu ... i na osnovu takvog ponasanja mnogi si daju za pravo da vrijedjaju da se ljute da mrze ili provociraju ... nevidim tu povoda za tako nesta.

Sta da vam kazem vidjeli ste primjer od secerlama 2 sta se desilo a takvih ima furtom nazalost.

Juce sam u mom postu ovdje

http://serbianforum.org/threads/internet-radio-i-televizija.60172/page-5405#post-1352675

predlozio ...............

Pozdrav
Sota predlog ti nije los, ali nije ni neprobojan. Ako se setis i Sultan mujo je zaradio vise od 100 postova tako sto je objavljivao viceve. Mislim da je moj predlog bolji, a glasi: Provera postova za sve, osim vas 10-20 proverenih clanova. Verujem da onda ne bi bilo vise rasprava, a jos manje stete.
 
Učlanjen(a)
18.05.2013
Poruka
12
Kako se moze otvoriti adresu: udp://@239.10.2.9:5000. Kod mene ne radi (pokusao sam u vlc). Hvala.
 
Natrag
Top