Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Pozdrav svima Ljudi ovo skeniranje drimova wotwebom mislim stvarno gubljenje vremena wotweb mi nasao dm sa Code 200 i twisted itd Ali kad udjes u dm ma Nema sanse da se otvori neki kanal tu su cele liste ali se nijedan Kanal ne otvara probao sam sve sto je Boki napisao u svom videu i nista i instalirao sam extra vlc Plugin za chrome i firefox probao na cherry player ma kakvi nista Ako negde gresim ko zna Bio bih zahvalan na sugestiji
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
KATASTROFA
Kad počnem da čitam komentare sa rečenicom od 5m bez interpunkcijskih znakova (tačka, zarez, uzvični, upitnik....), dobijem napad povraćanja i odustajem od čitanja.
Ljudi, zar je toliko teško koristiti tačku i zarez? A da ne pričam o srpskoj/hrvatskoj tastaturi sa Č, Ć, Đ, Ž.
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Ma nemojte tako ja pisem preko mobilnog tel i to je toliko tesko pisati da coveka oci zabole i ko ce sad tu da gleda zareze itd ne Mora da eto sam je upisao veliko M ne mora da znaci da se vodi racuna ili se ne zna ako sam davne 1996 zavrsio fakultet ne znaci da sam zaboravio pravopis pozz
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Pozdrav svima Ljudi ovo skeniranje drimova wotwebom mislim stvarno gubljenje vremena wotweb mi nasao dm sa Code 200 i twisted itd Ali kad udjes u dm ma Nema sanse da se otvori neki kanal tu su cele liste ali se nijedan Kanal ne otvara probao sam sve sto je Boki napisao u svom videu i nista i instalirao sam extra vlc Plugin za chrome i firefox probao na cherry player ma kakvi nista Ako negde gresim ko zna Bio bih zahvalan na sugestiji
Nigde ne gresis, verovatno nisi procitao da gledanje ne zavisi od plejera ili da nesto pogresno radis.
Da bi gledao vlasnik tog box-a mora da ima dobar upload. To je sve.
Kod:
http://82.117.103.2
Kad ovo procitas verovatno ta adresa nece biti aktivna.
Ja otvorim na desetine boxova ali ne da bi gledao, samo mu pregledam listu kanala i idem na drugi. Moras da naucis settings postavke, a tu je i lista kanala. Zapadnjaci obicno imaju vhannibal settings. Nasi imaju ciepf, predrag, dona, likra itd. liste kanala. Trazi nesto sto nije tipicno za te liste kanala, a to je iptv. Onaj ko zna i nemora da koristi necije postavke, to moze i sam.

Ako te nesto vise zanima, sa te adrese gore moze se izvici i nesto drugo.
ar1.png
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Hvala Darkon,tog dana sam otvorio vise od 10 drima i ulazio sam u Bouquet gledao sam liste kanala ali iptv listu nisam nasao.Ja najcesce gledam koliko Kb ima neki Ordner ako ima vise od 600-700 onda bi tu trebalo da ima nesto.Za ove setings postavke to ne znam jos nisam naisao na vHanibal itd.Eto sad sam se bas potrudio oko pravopisa pozz
 
Natrag
Top