Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Još jedno pitanje, a kakao da znam koji port treba da skeniram?o_O
Ko najvise kupuje ts liste? Oni koji nemaju vremena da ovo rade, gastrbajteri. Trazi onamo ge su najvise stacionirani, verovatno nije to Moldavija :).
Ako si za drimboks najvise ih ima na port 80, mada nema pravila, oznacen je kao twisedweb. Code 401 je zakljucan i trazi u&p, Code 200 je free.
Ima rangova po pola i milion IP. Podeli rang recimo 4 puta i ukluci toliko puta wotweb, opali odjedanput 4 puta, tako ide brze.
Skenijanje je tvoje :).
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Imam jednu molbu u ovoj temi, nije da me mrzi da trazim, znam da postoje free, potreban mi je proxy iz Hrvatske ili Slovenije, pa ako neko ima bio bi zahvalan, takodje da napishem da sam probao vecinu sa sajtova koji nude free proxy adrese, ali na zalost ili su prespori ili uopshte ne rade, pa zato ovde trazim ako neko ima private proxy iz tih drzava, hvala unapred
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Imam jednu molbu u ovoj temi, nije da me mrzi da trazim, znam da postoje free, potreban mi je proxy iz Hrvatske ili Slovenije, pa ako neko ima bio bi zahvalan, takodje da napishem da sam probao vecinu sa sajtova koji nude free proxy adrese, ali na zalost ili su prespori ili uopshte ne rade, pa zato ovde trazim ako neko ima private proxy iz tih drzava, hvala unapred
Hrvatska
Kod:
http://85.10.53.93:8080
Slovenija
Kod:
http://93.103.12.195:53281
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Ljudi, mene interesuje jos nesto... Da li je neko rukovao sa burp suite i da li bi mogao da mi malo pojasni kako se rukuje s njim.... Znate, privlace me liste kao sto su dva brata, zdrava hrana, bitka, ok je ovo ip skeniranje, ali premija je uopste naleteti na takve liste u dreamboxovima... Mozda sam malko naporan i dosadan, i delujem i gladno kad trazim najjace list, al sta cete kad sam takav, zelim doci do najkvalitetnijeg.... Pa ako moze pomoc... Hvala svima... I da jos jednom se izvinjavam na onakvom nastupu grubom od neki dan....

Mozda preterujem sad malo ali...:(o_O
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Ako mislis da su liste kao sto su dva brata, zdrava hrana i bitka kvalitetne, grdno se varas. Sta znam, mozda i imam neki user ali sumnjam, ali i dok sam imao nisam ih nikad gledao.
Kao sto sam rekao, bezi od u/p listi ako hoces kvalitet, naravno, postoje i kvalitetne u/p liste, samo nisu tako javne, ali opet i one nisu tako kvalitetne kao druge.
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Ako mislis da su liste kao sto su dva brata, zdrava hrana i bitka kvalitetne, grdno se varas. Sta znam, mozda i imam neki user ali sumnjam, ali i dok sam imao nisam ih nikad gledao.
Kao sto sam rekao, bezi od u/p listi ako hoces kvalitet, naravno, postoje i kvalitetne u/p liste, samo nisu tako javne, ali opet i one nisu tako kvalitetne kao druge.
Znaci ipak da se drzim ip skeniranja, mislim, naravno da zelim kvalitet, ali sam zaista zbunjen gde da i na sta da pucam i na sta da se baziram... Imao sam priliku da gledam kanale sa neke od tih listi, imaju lep izbor, za moj ukus po pitanju ex yu kanala, art nisam imao priliku da imam i gledam, a za nesto drugo nisam ni cuo ni vidio... Hvala ti na savetu, ali kada bi me neko samo usmerio jos malo, gde i sta bas po pitanju kvaliteta.... Pozzzz
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.760
Znaci ipak da se drzim ip skeniranja, mislim, naravno da zelim kvalitet, ali sam zaista zbunjen gde da i na sta da pucam i na sta da se baziram... Imao sam priliku da gledam kanale sa neke od tih listi, imaju lep izbor, za moj ukus po pitanju ex yu kanala, art nisam imao priliku da imam i gledam, a za nesto drugo nisam ni cuo ni vidio... Hvala ti na savetu, ali kada bi me neko samo usmerio jos malo, gde i sta bas po pitanju kvaliteta.... Pozzzz
Kvalitet I stabilnost kanala mozes dobiti samo od lokalnih provaidera, sve ostalo je kratkog daha.
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
;)
Kvalitet I stabilnost kanala mozes dobiti samo od lokalnih provaidera, sve ostalo je kratkog daha.
Pa nije bas tako, ako nadjes sam nesto neku listu koja traje bar godinu dana imas listu koju mozes da se nagledas i da uzivas u njoj bilo na kompu ili da gledas preko smart tv-a i da tako svake godine nadjes po listu dve da traju bar godinak dana miran si i siguran, u to sam siguran... Zato i hocu da dodjem do takvih listi upucam u tv i uzivam u gledanju besplatne televizije :)... A da delim javno i bacam liste i unistavam, to ne bih cinio, ali bih davao nekom ko bi da gleda i da se nagleda...:)
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Nije na to mislio. Ima listi kojih rade godinama. Mislio je na to da kvalitet tih listi nece biti nikad kao kod lokalnih provajdera. Mozes ti imati listu koja radi godinama, tipa u/p lista, ali je fora sto neces moci da sednes i uzivas u gledanju kanala jer ce imati stalno problema.
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Nije na to mislio. Ima listi kojih rade godinama. Mislio je na to da kvalitet tih listi nece biti nikad kao kod lokalnih provajdera. Mozes ti imati listu koja radi godinama, tipa u/p lista, ali je fora sto neces moci da sednes i uzivas u gledanju kanala jer ce imati stalno problema.
Pa sad... Mozda ste u pravu... Mozda niste... Ali sve sto sam sam nasao uzivao jesam,ali sve dok neko drugi nije pronalazi iisto i naravno podelio...zato se interesujem za pronalazenje listi koje ne moze svaka luda da pronadje i iskopa, zato toliko tezim ka tome... :-(
 
Natrag
Top