Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
107
Evo opet da vas posetim. Preko Facebook možete gledati live-tv utakmice. Zvezdu i partizan. Upišite live-tv. Pozdrav

Gesendet von meinem SM-N7505 mit Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Postoji li neki nacin da se gleda d3go na vlc ili nekom drugom plejeru ? Hvala unapred .
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
73
Ne. A ako slucajno moze to ce ti retko ko objasniti. Ja sam to pitanje postavljao vise puta i jos nism dobio odgovor
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
ne,samo preko browzera uz Verimatrix plug-in, ne moze Linux(?),nema vise XP podrsku , ako je slabija grafika (racunar)nece, mislim da to ako su vec dali treba posteno doraditi i saportovati, ovako pola ljudi ima i ne valja, to je veliki MINUX inace DOBROM provajderu
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
73
Ja imam KBC TV preko njihovog kalovskog internteta. Od njih sam kupio android stb sa vec definisanom aplikacijom koja ne moze da se menja sa oko 150 TV kanala
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Ja imam KBC TV preko njihovog kalovskog internteta. Od njih sam kupio android stb sa vec definisanom aplikacijom koja ne moze da se menja sa oko 150 TV kanala
Znam za njihov android stb,isti koristi i intercom,probao sam preko stb emulatora ali izgleda da nemoze tako da se gleda...
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
155
Ima li neka lista sa kanalom Sport Klub HD (prenosi košarke sa turnira u Hamburgu)?

Hvala unapred
 
Natrag
Top