Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
Ja bih je isto rado ponovno pronasao. Za razliku od vecine fensi listi koje strimaju HD i fullHD oni su vecinu kanala (cak i filmske i sportske) strimali u SD. Mozda nekom zvuci blesavo, ali za vecinu ljudi koja zivi u predgradju ili u nekoj ruralnoj sredini ovo znaci bitnu razliku jer u tim podrucjima brzina rijetko prelazi 5 Mb/s pa liste sa SD kanalima predstavljaju u principu jedino smisleno rjesenje za gledanje IPTV.

Potpisujem!
I sam imam 6Mb/s
 
Učlanjen(a)
24.06.2017
Poruka
4
Pozdrav svima, ima tko možda Amis listu, ngdje sam pročitao da je odlična za gledanje, da ne prekida, ako može netko mi poslat na PM bio bih mu zahvalan.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Pozdrav svima, ima tko možda Amis listu, ngdje sam pročitao da je odlična za gledanje, da ne prekida, ako može netko mi poslat na PM bio bih mu zahvalan.
Nju ces prilicno tesko gledati u VLC, ako hoces gledati u Kodi ili u Cherry playeru mogu ti je poslati. U njoj je takodjer vecina kanala u SD ali i vecina ima slovenske podnaslove. Oni sa hr podnaslovima imaju max rezoluciju 360p pa ako ti je to u redu...
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
25
Nju ces prilicno tesko gledati u VLC, ako hoces gledati u Kodi ili u Cherry playeru mogu ti je poslati. U njoj je takodjer vecina kanala u SD ali i vecina ima slovenske podnaslove. Oni sa hr podnaslovima imaju max rezoluciju 360p pa ako ti je to u redu...
Voleo bih da probam tu listu sa mojim Amiko risiverom. Ako moze, posaljite i meni.
Hvala!

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
24.06.2017
Poruka
4
Nju ces prilicno tesko gledati u VLC, ako hoces gledati u Kodi ili u Cherry playeru mogu ti je poslati. U njoj je takodjer vecina kanala u SD ali i vecina ima slovenske podnaslove. Oni sa hr podnaslovima imaju max rezoluciju 360p pa ako ti je to u redu...


Može, pošalji, budem u kodiju probo.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Mislim da za podrucje izvan Hr i Slo moras imati VPN, nisam siguran. Mozda neko od clanova koji zive van ove dvije zemlje zna konkretan odgovor.
 
Natrag
Top