Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Raja, pošto u rubrikama za android nisu baš aktivni sa odgovorima, samo da pitam majstore ovdje :) Može li se ikako ažurirati android 4.2.2 na neku noviju verziju? U pitanju je samsung S3 mini. Kad provjeravam ažuriranje softvera, pise mi da su instalirane najnovije aktualizacije...
Probaj na xda - moguće da imaš neki od kastom romova (custom ROM) sa Android 7.1.2. Vrlo verovatno LineageOS (ex CianogenMod) ili nešta na njegovoj osnovi. Regularan noviji android za tako star telefon nećeš naći.
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Probaj na xda - moguće da imaš neki od kastom romova (custom ROM) sa Android 7.1.2. Vrlo verovatno LineageOS (ex CianogenMod) ili nešta na njegovoj osnovi. Regularan noviji android za tako star telefon nećeš naći.
A, dakle, ako bih nešto i uspio instalirati, vjerovatno ne bi bio pouzdan kao fabrički?
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
A, dakle, ako bih nešto i uspio instalirati, vjerovatno ne bi bio pouzdan kao fabrički?
Ne mora da znači. Ima odličnih custom TOM-ova - govotim generalno, ne konkretno za tvoj model telefona. Kad god kupim nov telefon veoma malo vremena se zadržim na fabričkim ROM-u

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
139
pozzz
Potrebna mi je pomoc oko pronalaska servera za skeniranje. tanam sam skontako kako skenirati server sa m MAC adresom kad ono nem ni jedan aktivan server ili ja ne mogu naci tacnije ne zam.
Moze li malo smjernica a ja cu dalje guglati i istrazivati npr:kako skenirati ip drese i pronaci aktivne servere

Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Potrebne ako ima neko radio stanice svezi linkovi za winamp ili vlc ,trazio po netu ali bez uspeha pozz
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.557
Obaveštavamo gledaoce i partnere koji imaju zaključene ugovore sa Radio-televizijom Srbije da će emitovanje TV programa RTS Satelit i radio programa Radio Beograd 1 na trenutnoj satelitskoj poziciji, odnosno preko satelita Eutelsat 16E biti okončano u utorak 12. juna u ponoć.
Od utorka 13. juna ovi programi emitovaće se na satelitu Astra 4A na orbitalnoj poziciji 4,8E.

Parametri za prijem signala sa satelita Astra 4 A:
- Prijemna frekvencija : 12.704,00 MHz

- Polarizacija : Horizontalna

- Modulacija : DVB S2 (8PSK)

- SR: 8,624 Mbaud

-FEC: 3/5

- Kompresija: MPEG 4

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.557
NOVO ! (TV) RTS-ov paket na 4,8E


Mini paket Radio televizije Srbije pojavio se na satelitu Astra 4A na orbitalnoj poziciji 4,8E. Osim satelitskog programa RTS-a (nekodiran), u pomenutom paketu nalazimo i sledeće test programe:
RTS ŽIVOT, RTS DRAMA, RTS KOLO, RTS TREZOR, RTS MUZIKA – svi kodirani u sistemu Conax, te radio stanicu Radio Beograd 1.

Pozdrav
 
Natrag
Top