Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
#EXTINF:-1 tvg-id="RTL" tvg-name="RTL" tvg-logo="RTL.png"title="DOMACI",RTL
#EXTINF:-1 tvg-id="RTL 2" tvg-name="RTL 2" tvg-logo="RTL 2.png"title="DOMACI",RTL 2
#EXTINF:-1 tvg-id="SLO 1" tvg-name="SLO 1" tvg-logo="SLO 1.png"title="DOMACI",SLO 1
#EXTINF:-1 tvg-id="SLO 2" tvg-name="SLO 2" tvg-logo="SLO 2.png"title="DOMACI",SLO 2
To je podeseno kako si naveo ali EPG-a za ove programe kod mene nema. :(
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
To je podeseno kako si naveo ali EPG-a za ove programe kod mene nema. :(
U pravu si ti, nema
BZNeYtw.png
 
Učlanjen(a)
17.03.2017
Poruka
12
pozdrav ljudi .. dali imate neke kanale na zajam .. pokvario mi se komp ono sto sam imao nemam vise ako moze na pm hvala ljudi od srce
 
Učlanjen(a)
10.07.2013
Poruka
33
Dobar dan zelim!Moze li mala pomoc oko pravljenja combo listi!Znaci htjeo bih da iskombiniram imena i prezimena,ali ako ima neki program,da ubacim txt fajl sa imenima i prezimenima,pa da odradi sve kombinacije!Ako ima neko neki savjet,bio bih mu zahvalan!Pozz
 
Učlanjen(a)
08.04.2015
Poruka
225
Dobar dan zelim!Moze li mala pomoc oko pravljenja combo listi!Znaci htjeo bih da iskombiniram imena i prezimena,ali ako ima neki program,da ubacim txt fajl sa imenima i prezimenima,pa da odradi sve kombinacije!Ako ima neko neki savjet,bio bih mu zahvalan!Pozz
Kod:
http://textmechanic.com/text-tools/basic-text-tools/merge-text-line-line/
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Ako zelis bas sve kombinacije imena i prezimena napravi dva txt fajla, jedan imena.txt i drugi prezimena.txt. Stavi ta dva fajla skupa sa ovim malim bat falom koji sam ti napravio u jedan folder i dobit ces kao rezultat sve kombinacije imena i prezimena iz ta dva fajla:

Kod:
@echo off
echo Pricekajte dok combo bude kreiran...
     FOR /F %%G IN (imena.txt) DO (
     FOR /F %%H IN (prezimena.txt) DO (
     
     echo %%G:%%H>>combo.txt   
         
     )
)
echo Gotovo!
pause

Ukoliko zelis kombo bez : jednostavno u liniji:

echo %%G:%%H>>combo.txt

izbaci : i bat fajl ce ti sastaviti combo u stilu imeprezime, opet sve moguce kombinacije.
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
ima li neko strim radio velkaton u m3u....nikako da izvucem sa sluzbene stranice
 
Natrag
Top