Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Pusti WebGrab++ da odradi kako je namešteno,a u listi dodaješ +1 za UK kanale,-1 recimo za Bugarske i Rumunske,ili -2 za Ruske...
to bi u listi izgledalo ovako:
Ma to mi je jasno, ali zbunjuje me sto za recimo bnet i tvmax siteini fajl koji bi po prirodi stvari trebali biti u istoj vremenskoj zoni, a trazim i podatke za recimo nase programe, dobijem razlicita vremena iako sam stavio istu vremensku zonu za koju trebam EPG. U konacnom xml-u mi onda recimo ovi iz bneta imaju ispravno vrijeme a ovi od tvmax su pomaknuti za sat ili dva, bas cudno.:assassin:
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Mislim da sam otkrio u cemu je problem. Naime, sve ovo radim na masini koja je dual boot i to Mac OS 10.11 El Capitan i Windows 10. Kod svakog bootanja su windowsi pokazivali 2h više pa sam morao napraviti registry tweak da se vremena Mac OS-a i Windowsa poklope. Ocito je ovo izazvalo neki "kratki spoj" u WebGrab++ pa ne racuna dobro vremena EPG-a. Primjetio sam i da na SF EPG-u moram dodavati 1h da bi mi pokazivao ispravno vrijeme u PVR Simple IPTV Clientu, ocito je ovo gore uzrok. Idem sloziti jednu cisto windows masinu da ovo provjerim.:smile:
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Dzaba, nece se srediti opet. Maxtv npr, moras staviti offset 2 da bi se poklopilo vreme. SBB je tacan.
Tvprofil (ne m.tv) je tacan. m.tvprofil zeza. Jednostavno se moras igrati sa izvorima, offsetima, podesavanjima, timezone,.... Mozes menjati i ini fajlove, custom da koristis. Ali opet,zeza nesto. Ja sam trenutno na stand-by sto se tice webgraba :D
 
Učlanjen(a)
12.05.2017
Poruka
2
Dear all,

can someone provide me with m3u file or list with channels.

Thank you very much
 
Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
Boki dali ces uskoro izbaciti aktuelnu verziju "ServeriIPTV"?
Bilo bi super ako bi ubacio sta novo budes li imao vremena.
 
Učlanjen(a)
16.05.2016
Poruka
13
Pozdrav, Našao sam jednu astru koja je otlkjučana sa našim akanalima pa sam u settings/edit našao ovo
udp://p2p1@232.0.1.4:5000#pnr=602
Jel moguče išta izvuči od tamo , jel ima nekakvi status tamo ?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Nakon sto je SF EPG ponovno proradio ne mogu dobiti EPG za hrvatske programe RTL, RTL 2 te sve slovenske programe osim Planet TV. Ima li jos neko slican problem ili nesto ne valja kod mene?
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
#EXTINF:-1 tvg-id="RTL" tvg-name="RTL" tvg-logo="RTL.png"title="DOMACI",RTL
#EXTINF:-1 tvg-id="RTL 2" tvg-name="RTL 2" tvg-logo="RTL 2.png"title="DOMACI",RTL 2
#EXTINF:-1 tvg-id="SLO 1" tvg-name="SLO 1" tvg-logo="SLO 1.png"title="DOMACI",SLO 1
#EXTINF:-1 tvg-id="SLO 2" tvg-name="SLO 2" tvg-logo="SLO 2.png"title="DOMACI",SLO 2
 
Natrag
Top