Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
Hvala na lijepim rijecima. Tv na zahtjev je od pocetka dostupan u android app i na web. Ja ne bih mogao da zivim bez istog. Tko ce cekati da pocne neki film i slicno hihihi
Ne znam kolko se ljudi nakačilo ali radi addon super, tek sad sam ga instalirao :D
No me interesuje, šta će ti onaj VOD kad ništa ne trpaš u njega.
I šta ti znači ono Premium od 1-10, svaki put treba razmišljati gdje je koji kanal - niđe veze :beee:
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
Nakacilo se zaista puno ljudi. Ali neka jos koji dan. hihihi. Premium kanali su vec postojeci kanali, ali u fullhd. Recimo: sport klub1,2,3, hbo, hbo3, natgeo, natgeowild, cinestarpremiere1,2 i slcino. Sto se tice vod, ranije su tu bili fimovi, iz odredjenih razloga, izbacio sam ih, ali planiram nesto specijalno uskoro hihihihi
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
Nakacilo se zaista puno ljudi. Ali neka jos koji dan. hihihi. Premium kanali su vec postojeci kanali, ali u fullhd. Recimo: sport klub1,2,3, hbo, hbo3, natgeo, natgeowild, cinestarpremiere1,2 i slcino. Sto se tice vod, ranije su tu bili fimovi, iz odredjenih razloga, izbacio sam ih, ali planiram nesto specijalno uskoro hihihihi
Pa napišeš da su ful hd i ime kanala, ja sad tražio 5 min SK1. Nemaš ni EPG na njima.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
Pa napišeš da su ful hd i ime kanala, ja sad tražio 5 min SK1. Nemaš ni EPG na njima.
Da, to cu napraviti. Nego mislio sam nesto mijenjati oko tih kanala, pa sam ih tako i nazvao. Bio je plan u startu da tu budu neki specijalni kanali koji ce se periodicno mijenjati ovisno o potrebama, kao sto su recimo neki sportski dogadjaji, neke specijalne emisije i slicno. tako da cu vjerovatno staviti ikone kanala koji i jesu i epg.
 
Natrag
Top