Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Mislim da si trenutno povezan preko drugog provajdera, a da D3GO možeš da gledaš samo kad si povezan na internet preko SBB-a
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Ne mogu plugin nesto da instaliram na mozili nece da ga prihvati,na d3go se mogu gledati ovi obicni kanali a ne mogu strani i ultre bas sto meni treba za decu Ma da ovo za novu verziju mozile ima poruka u nalogu.


Od 7. marta, Mozilla izbacuje novu verziju internet pretraživača Firefox v52, preko koje neće biti moguće korišćenje D3GO web aplikacije. Za sve korisnike koji nastave da koriste starije verzije Firefox-a, D3GO će i dalje raditi. Ostali internet pretraživači preko kojih možete gledati D3GO web aplikaciju su Internet Explorer 11.x i Safari.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Ne mogu plugin nesto da instaliram na mozili nece da ga prihvati,na d3go se mogu gledati ovi obicni kanali a ne mogu strani i ultre bas sto meni treba za decu Ma da ovo za novu verziju mozile ima poruka u nalogu.


Od 7. marta, Mozilla izbacuje novu verziju internet pretraživača Firefox v52, preko koje neće biti moguće korišćenje D3GO web aplikacije. Za sve korisnike koji nastave da koriste starije verzije Firefox-a, D3GO će i dalje raditi. Ostali internet pretraživači preko kojih možete gledati D3GO web aplikaciju su Internet Explorer 11.x i Safari.


Mislim da ce raditi i sa novom verzijom, ali ovom(extended support):
Kod:
https://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/52.0esr/

Kao sto je google odavno uradio sa chrome, i firefox je izbacio podrsku za NPAPI plugin-ove. Sto znaci da na novoj verziji nece raditi ni vlc, silverlight ni java plugin(kao ni svi ostali netscape api plugin-ovi).
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Onda ja nisam dobro razumeo poruku koja ti je izašla na ekranu. Ako ti treba Firefox sa kojim ćeš da gledaš D3GO, nezavisno od onog koji svakodnevno koristiš, onda ti je rešenje portable verzija, koja radi iz svog foldera.

Evo ti v51 portable. Instaliraj je u neki folder, izvuci shortcut na desktop i koristi ga samo za D3
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Mislim da ce raditi i sa novom verzijom, ali ovom(extended support):
Kod:
https://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/52.0esr/

Provereno radi - probao danas kod drugara.

Pozdrav drustvo da li neko ima resenje kako da se gledaju kanali iz d3go u nekom plejeru jer nece da rade ultre na mojoj mrezi :(
Pogledajte prilog 101321

SBB ima zaštitu da se ne mogu svi kanali gledati na D3GO van SBB mreže. To nema veze da li koristiš IE ili Firefox.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.474
Jedna mozda nekom od vas vazna informacija u slucaju da imate isti problem i pokusavate traziti Signal ili vratiti Reciver na fabricka podesavanja itd....

Nakon sto sam sinoc oko 02:00h izgubio kompletan Signal Total TV-a / Satelit obratio sam se na ovaj email
totaltv@totaltv.cc i ukazao na postojeci problem uz to na samom reciveru doslo je do izostanka sata znaci ni aktuelno vrijeme nije pokazivao

Jutros sam dobio brz i efikasan odgovor


Postovani,

uradite prvo jednu proveru da vidimo dali je risiver na pravom transponderu podesen:
- pritisnite dugme menu onda idete na
- podesavanja pa ok dugme onda idete na
- podesavanja sistema pa ok dugme onda upisujete pin kod
- 0000 (ako ste promenili onda upisujete taj kod koji ste dodelili) i ponovo dugme ok onda idete na
- podesavanje signala pa ok dugme (pojavljuje vam se na ekranu podesavanje LNB-a) onda pritisnete jos jednom
- ok dugme onda pojavljuje se na ekranu opcija Transponder sada je tu bitno da sa strelicom gore ili dole pronadjete opciju Total TV – D5 (DVB – S2)
da stanete na tu opciju i da pritisnete ok dugme pa ce Vam se pojaviti na ekranu Da, nastavi ili Ne, vrati se VI izaberite DA, nastavi i potvrdite sa ok dugmetom
- onda ce se pojaviti Signal tu Vam je sada bitno da na levoj strani pod Snaga signala budu crtice plave negde izmedju 40 i 60 procenata
a sa desne strane pod Kvalitet signala do 100 procenata ( ovde varira od slucaja do slucaja sve zavisi kako je nastelovana antena i koje je velicine antena)
- ako je ovde kao sto je napisano plavo i sa leve i desne strane onda se u donjem desnom uglu ekrana pojavljuje OK sledeci ekran i Vi tu samo potvrdjujete signal sa OK dugmetom
( nakon potvrde ok dugmetom pritiskajte dugme BACK vise puta dok se ne izgubi kompletan menu sa ekrana i pritisnite recimo dugme broj 5 da vidite dali radi RTC 1)
i to je to onda je sve u redu i risiver treba normalno da radi kao i do sada.
U slucaju da pod signalom nemate plave crtice kao sto je gore navedeno nego su sve bele boje onda ne dobijate signal od antene,
nesto Vam se onda desilo sa signalom od Vase satelitske antene da je nestao signal i onda treba proveriti koji je uzrok nestanka signala,
najbolje je da proverite sa mernim instrumentom za prijem signala sa antene na transponderu 11554/Horizontala/DVB-S2 8PSK/30000 - 3/4 ---- Grand TV.

Nadamo se da smo Vam pomogli da resite problem.
Srdacan pozdrav
Simeonovic

MSSatnet GmbH
Kreuzgasse 28/1
1180 Wien
Österreich
Tel: +43 1 /890 15 87
Fax: +43 1 /890 38 44
Mobil: +43 680 316 6789
eMail: totaltv@totaltv.cc
web: www.totaltv.cc

Nakon sto sam promijenio Transporder kao gore naveden problem sam rijesio

Ujedno sam pisao na jos jedan email a odgovor je bio toliko NE strucan da mi fali svaki komentar a uz to oko satelitskih antena i Recivera ne fali mi znanje zato preporucujem svima ako imate bilo koji problem obratite se na email totaltv@totaltv.cc dobijate brz, strucan i efikasan odgovor

Pozdrav
 
Natrag
Top