Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Može li neko da odgovori, kako da znam da li neki host mora da se skenira preko proksija ili može i bez. Recimo, nemam working listu i ne mogu sam da proverim. Na primer "vlagor". Ili bilo koji drugi host. One liste koje se objave su mrtve u roku od 2 min. Ne vredi mi da objavljen MAC ili U/P dodajem u combo...
Takodje, cenim da neko od "naprednijih" stručnjaka dobija (da li plaća listu ili ne, ne bih da ulazim) info o promeni ranga mac adrese. Prosto se iznenadim informacijama koje ljudi imaju.. Postoji li neki način da se to nekako provali a da se nema account?

Najjednostavnije je da skeniraš taj server i ako ti banuju IP svaki skener će usporit. Otvoriš taj server u browseru (da ne bi krivio skener kao neki što kažu da gube dragocjeno vrijeme koje bi inače gubili na lupetanje gluposti slobodnim stilom na nekim forumima) i ako ne vidiš ono Access Denied:

npr. (800)

Kod:
http://iptv.proff.co:15003/

banovana ti je IP adresa.

Sad da ja pitam sve ove što skeniraju sa proksijem jer to nikad nisam radio, koliko proksija stavite na koliku kombo listu?

Što se drugog pitanja tiče ako misliš na ove mac adrese koje nisu mac adrese to sve zavisi od vlasnika, može on da stavi bilo šta od mogućih 281,474,976,710,656 kombinacija.

Jedan strani već dugo ima 68:c2:9b:0f:cd:e7 i brdo takvih.

Šta sa serverima koji imaju još i unikatan user agent? Povučeš listu a ona ne radi a radi. UserAgent Combo? :D

Ne mislim na ovaj:

Kod:
http://s1.wssiptv.com:8000/

Takvih ima koliko hoćeš.
 
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
154
Najjednostavnije je da skeniraš taj server i ako ti banuju IP svaki skener će usporit. Otvoriš taj server u browseru (da ne bi krivio skener kao neki što kažu da gube dragocjeno vrijeme koje bi inače gubili na lupetanje gluposti slobodnim stilom na nekim forumima) i ako ne vidiš ono Access Denied:

npr. (800)

Kod:
http://iptv.proff.co:15003/

banovana ti je IP adresa.

Sad da ja pitam sve ove što skeniraju sa proksijem jer to nikad nisam radio, koliko proksija stavite na koliku kombo listu?

Što se drugog pitanja tiče ako misliš na ove mac adrese koje nisu mac adrese to sve zavisi od vlasnika, može on da stavi bilo šta od mogućih 281,474,976,710,656 kombinacija.

Jedan strani već dugo ima 68:c2:9b:0f:cd:e7 i brdo takvih.

Šta sa serverima koji imaju još i unikatan user agent? Povučeš listu a ona ne radi a radi. UserAgent Combo? :D

Ne mislim na ovaj:

Kod:
http://s1.wssiptv.com:8000/

Takvih ima koliko hoćeš.
da li to znaci da 00:1a:79 nije vise prioritet
 
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
817
da li to znaci da 00:1a:79 nije vise prioritet

koliko znam ovaj tip 00:1a:79 mac adrese koriste iskljucivo mag uredjaji i to je adresa njihove mrezne kartice ako grijesim nek me neko ispravi , a vlasnik panela moze da upise FF:FF:FF:FF:FF:FF i da korisnik vuce listu sa nekim playerom sto nije rijedak slucaj uz to kao sto kolega denis kaze ako lista ima i useragent dzaba ti sve
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
koliko znam ovaj tip 00:1a:79 mac adrese koriste iskljucivo mag uredjaji i to je adresa njihove mrezne kartice ako grijesim nek me neko ispravi , a vlasnik panela moze da upise FF:FF:FF:FF:FF:FF i da korisnik vuce listu sa nekim playerom sto nije rijedak slucaj uz to kao sto kolega denis kaze ako lista ima i useragent dzaba ti sve
zato ja kazem manite se corava posla,samo gubite vreme dzabe....a dzabe vise nema ni kod babe....:beee:
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.128
koliko znam ovaj tip 00:1a:79 mac adrese koriste iskljucivo mag uredjaji i to je adresa njihove mrezne kartice ako grijesim nek me neko ispravi , a vlasnik panela moze da upise FF:FF:FF:FF:FF:FF i da korisnik vuce listu sa nekim playerom sto nije rijedak slucaj uz to kao sto kolega denis kaze ako lista ima i useragent dzaba ti sve
Šta sad svi koji imaju mag moraju mjenjat uređaj?Ili pak mogu gledat uz neki fake mac koji seller postavi?Nemam mag pa neznam kako funkcionira.
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Hallmark je pre par godina promenio ime u Universal Channel. Ovaj je pre par meseci promenio ime u DIVA.
Stvarno ne znam šta tražiš?!?! o_O
Pa sad da li je menjao ime ili nije ne znam, ali Američki fercera i to HD

hKTEHg.jpg


Šaljem link na PP ako odgovara na engleskom bez prevoda
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top