Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Hoces li kupiti preko tog ebay-a ili si samo gledao ponudu :) ? Planirao sam platiti malo više, a da ima 2 gb. Vidim da bi mi i na mobitelu trebala jos jedna giga :)
Ma da dostava je besplatna,već sam kupovao i nisam imao s ničim problema ebay garantuje za njih a jedino se može desiti da moraš ako carina zaustavi da platiš carinski pregled i trgovinski porez.Ide ide opet je jeftinije nego u trgovini.

Imaš ispod slike:

FREE Economy International Shipping | See details vidi na See details da li ti je u tvoju državu free dostava ima negdje da piše normalna pošta da se plaća za mene je free.
Da i pazi na Power Adpter:EU da ne bi US tamo je 110 volti napon.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Ja baš ovih dana zamolih prijatelja da mi donese iz Inozemstva/Inostranstva vaki neki:

Kod:
https://www.aliexpress.com/store/product/Docooler-M9S-PRO-Amlogic-S905-Smart-Android-TV-Box-Quad-Core-XBMC-4K-2GB-16GB-WiFi/1820857_32693690175.html
Meni jadnom je bitno (za sada) da ima AV (učić) kablo.

Inače, ovi domaći lopingeri iz WIN-WIN/Gigatron za duplo lošiji traže skoro duplo više para (najmanje 7-8,000), a ovaj je 45 eura preko amazona.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
02.10.2016
Poruka
69
Skeniram nesto sa ovim skenerom,ali neznam sta je sve ovo,kako upotrebiti ovo sto dobijam,sa cime i sta cu na kraju dobiti
DSCN0168.JPG
 
Učlanjen(a)
02.10.2016
Poruka
69
aha,nasao sam tamo samo ovo ali ne ide,a trebalo bi ici,ili

Kod:
http://www.t12v.com:8000/get.php?username=1111&password=1111&type=m3u
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Ako si samo pustio skener ne dirajuci nista, ne nadaj se da ces naci. Ti serveri i kombo liste, ko zna od kad su.
Ako vec zelite ovako da skenirate, morate jednostavno da se pomucite da napravite sami svoju combo listo. Inace, dzaba sve. Ali ne, vi hocete sve na gotovo, jedan klik i da padaju liste. Nema toga.
 
Natrag
Top