Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
109
Nemoj molim te da sopas gluposti i da stavljas Ulje na vatru bez potrebe tako nesta moze da pise onaj kog apsolutno ne interesuje ono sto se nalazi u ovoj temi i ono sto dotican nemoze da skapira ili ja lajk za neke stvari pa mu mrsko da to isto pokusa da uradi mozda sa ili bez pomoci svi znaju instalirat Vlc Player uzet Stream i Paste to zna i moja baba ali.... ima mnogo cega savrsenog a za to isto su ljudi odvojili mnogo svog privatnog vremena da bi VAMA a ne sebi pomogli mani me tih nebuloza ... sad pisem u svoje Ime za mene su svi ljudi isti kod mene nema razlike prema clanu Foruma , Urednika foruma , Moderatora foruma znaci svi isti nema razlike a najmanje sam davao tim napomenutim od tebe Urednicima Vip clanovima i Moderatorima dok sam obicnim clanovima foruma koji nemaju nikakav status gore navedenog davao i sakom i kapom i sad se javis ti da demantujes ono u ceg nisi upucen nemoj molim te.........

Pozdrav
Tacno je Sota da nemam bas velikog interesa za sve ovo sto se ovde nalazi (a nema za mene bas nicega),secam se druzenja negde pre 3-4 godina onda je bilo svasta,cak sam i ja kao neznalica (sopas gluposti) znao postavljati nesto dobrog.Sada imam sve sto mi treba kupljeno i gledam sve sto me interesuje.Ti dobro cuvani unistremovi za mene su 0=nula,sta mene imteresuju skandinavci kad ih ne razumem,itd
Samo jos jedno.sta ti znaci to "sopas gluposti",ako neznas to na srpskom onda napisi na nemackom recimo da razumem sta je to.
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Tacno je Sota da nemam bas velikog interesa za sve ovo sto se ovde nalazi (a nema za mene bas nicega),secam se druzenja negde pre 3-4 godina onda je bilo svasta,cak sam i ja kao neznalica (sopas gluposti) znao postavljati nesto dobrog.Sada imam sve sto mi treba kupljeno i gledam sve sto me interesuje.Ti dobro cuvani unistremovi za mene su 0=nula,sta mene imteresuju skandinavci kad ih ne razumem,itd
Samo jos jedno.sta ti znaci to "sopas gluposti",ako neznas to na srpskom onda napisi na nemackom recimo da razumem sta je to.
Hvala

sopas gluposti sopiti-lupiti sopas-lupas to je bosanska rec zar je vazno kojim jezikom se prica vazno je da se razumemo

Nemojte zatvarati temu jer bi se konkurencija nasladjivala i uzivala.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ako su ovo nova pravila
Kod:
Dakle ,ova pravila vaze za sve do sada zabranjene liste poput PayTV listi (NP-D1, SBB, SiOL TV, Amis, Elta Telekom, BiH Kablovska, T2-SLO, Neterra TV, Fast TV, Iskon TV, Orion TV, Vektor TV, Multi TV, BH Telekom MojaWebTV, Madnet , Jotel , Bostel Tv ,ICECAST, M - KABEL) kao i svih UNISTRIM listi i one obavezno se postavljaju na gore pomenuti nacin ,dok sve ostale liste kao i do sada normalno se postavljaju u CODE tag bez ikakvih ogranicenja....

OSTAJE ZABRANA POSTAVLJANJA NA FORUMU SAMO NET TV PLUS I NJENO POSTAVLJANJE KAO I ZLOUPOTREBA GORE POMENUTIH OPCIJA BICE SANKCIONISANA.....
ja terao po pravila i ostavio negativan pecat

Necu vise postavljati liste ni ovde niti bilo gde bicu aktivan samo u
Satelitska TV i kljucevi i u neku drugu temu
valjda je u meni neki problem posto nemogu da raztumacim pravila foruma


Nisam pratio sve tvoje postove ali mislim da su bili u skladu sa pravilima......gde je trebalo Hide 100 bilo je.....
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Ne znam odakle iznikose ove podjele VIP-ne VIP. Nisam siguran da ste na pravom putu. Ljudi se djele na dobre i budale, postene i nepostene. A onda i to licemjerstvo, kad neko zasluzi neko "zvanje" pohvale na sve strane - naredni dan je vec druga prica. Moja iskustva sa velikim brojem clanova su pozitivna, nisam primjetio da to ima veze sa zvanjem. Pomalo me nervira ova demokratija, kad dodjes nekom u kucu ponasas se po njegovim pravilima a ako ti se ne svidja siroko ti polje. Ovo je jedini forum na koji sam prijavljen i "ativno" ucestvujem i ne bih ga mjenjao zarad par budala koji nikako da odjebu odavde-valjda nemaju nista drugo u zivotu. Radije bih bio predsjednik kucnog savjeta nego "zandar" ovdje.
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
109
sopas gluposti sopiti-lupiti sopas-lupas to je bosanska rec zar je vazno kojim jezikom se prica vazno je da se razumemo

Nemojte zatvarati temu jer bi se konkurencija nasladjivala i uzivala.

Ali ja druze to nisam razumeo,nisam bosanac,za mene je to isto kao psovka ili pogrdna rec,ja tako nesto nisam napisao,a ti si bas zbog takvih reci bio banovan i opet vracen.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Ja sam relativno kratko na ovoj temi, uglavnom sam na drugim temama na forumu. Relativno kratko sam istrazivao ovu temu mozda par nedelja, ali ako je ovaj Sota onaj isti lik koji vec godinama deli liste, a siguran sam da jeste, niko mu ne bi trebao zameriti i da je ugasio neku listu, nakon svega godinama snabdeva ljude listama. Iako sam kratko u ovoj prici, moram izneti par zakljucaka:
Dosta ljudi nije se spremno nimalo pomuciti da dodje do liste i ocekuje sve na gotovo. Cak se mnogi ljute kada im neki linkovi odavde ne rade kako bi trebalo.
Mnogo ljudi odavde ima svoje blogove, forume, kvazi internet televizije gde pokusava ljudima izvuci pare tako da im ova tema mnogo smeta, jer im kvari posao, besplatnom konkurencijom i otkrivanjem listi koje doticni koriste tamo.
Neki ljudi se trude da skupe postove da bi videli kvalitenije liste, mnogi zude za nekim statusom na forumu jer misle da ce time dobiti sve informacije i liste, sto mi se nikako ne svidja jer se ne uklapa u ceo ovaj forum, jer ga ja drugacije shvatam, Smatram da je ovo mesto gde mozete resiti neki problem ili pomoci nekome ako zelite i da to treba biti glavni smisao ovog foruma... Pogledajte samo one silne tutorijale, ne samo vezane za racunare, pa evo danas se neko vratio da potrazi neka uputstva za popravke po kuci, koja je ranije ovde nasao...
Pojedinci trguju listama, ne razmisljajuci da ce tako naskoditi nekome drugom, a i samom sebi. Treba shvatiti da ova tema bode svima oci i da uvek ima pojedinaca spremnih da urade bilo sta samo da bi naskodili ovom forumu, mozda ste sa takvim razmenili listu...
Sbog raznih mutnih radnji, (registrovanja sa vise accounta, objavljivanje listi gde god se stigne, namerno gasenje listi, prodaja listi, itd...), normalno je da snabdevaci listama izgube poverenje u clanove, i ne treba im zameriti. Ja za ovo kratko vreme koliko sam ovde, iako mi generalno ovi linkovi ne trebaju, sam sposoban sebi uvek naci nesto da gledam, zahvaljujuci informacijama koje sam dobio ovde na forumu, doduse to mozda nece biti nesto dugotrajno, ali bar sam naucio da nadjem kada mi zatreba. Tako da, posto ne smatram sebe nesto preterano pametnim, mislim da bi svako od vas koji ste ovde vec mesecima ili godinama, bi trebalo da je u istoj mogucnosti. Tako da ako ste proveli vreme uceci, umesto da ste proveli u trazenju i copy/paste sa raznih foruma da bi skupili zahvalnice i postove ne treba vam vise niko da vam deli liste ovde.
Ova tema vise nema smisla, jer oni kojima je potrebno da gledaju, a nisu sposobni ili u mogucnosti da nadju neke kanale, se vise ne pomaze ovde uopste, cak sta vise ova tema im i odmaze. Jer u najboljem slucaju dobiju nesto sto ce im trajati par dana.
Moj predlog je da se ova tema pretvori u temu na zahtev. Gde ce ljudi traziti odredjeni kanal i ako neko zeli, ili je u mogucnosti moze da im da. Bespotrebno se u pojedinim danima objavi i na stotinak listi koje verovatno vecina ne gleda, pa se te liste prosire svuda i stanu, pa se nanese steta onima koji gledaju te liste, a nikome se ne pomogne. Drugo resenje je da se podeli tema po drzavama i da u svakom trenutku stoji tamo po jedna lista sto radi, dok radi. Tako ce se trositi lista po lista a ne 100 u jednom danu.
Mnogo puta se radi jedne utakmice postavi link nekog kanala i tako unisti cela lista. Mislim da bi se trebali sportski linkovi postavljati u recimo Goranovoj temi da bi izbegli to. Net je prepun linkova za utakmice koji traju dok traje mec. Ko zeli neki nas kanal moze se odrzavati nesto u Bindovoj temi(ili bar on najvise postuje tamo) gde oni, sto bas hoce na nasim kanalima gledati utakmice, mogu to iz browsera. Onima koji hoce u playeru posluzice za to i kreatori lista.
Toliko od mene, nisam hteo nikoga da uvredim, niti ikome da podilazim, ovo je samo moje misljenje.
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.336
Tacno je Sota da nemam bas velikog interesa za sve ovo sto se ovde nalazi (a nema za mene bas nicega),secam se druzenja negde pre 3-4 godina onda je bilo svasta,cak sam i ja kao neznalica (sopas gluposti) znao postavljati nesto dobrog.Sada imam sve sto mi treba kupljeno i gledam sve sto me interesuje.Ti dobro cuvani unistremovi za mene su 0=nula,sta mene imteresuju skandinavci kad ih ne razumem,itd
Samo jos jedno.sta ti znaci to "sopas gluposti",ako neznas to na srpskom onda napisi na nemackom recimo da razumem sta je to.
Hvala
Ja bi ti samo savjetovao da napises kad se meni obracas napisi Sota (na nasem jeziku) a ne kao sto si napisao na Srpskom nema ovdje ni Srpski ni Hrvatski ni Njamacki a da neznas sta sam napisao nebi bas rekao al evo za tebe prevod (sopas gluposti) znaci redest unsinn .... ili laberst dummes Zeug deutlich genug ???
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Ali ja druze to nisam razumeo,nisam bosanac,za mene je to isto kao psovka ili pogrdna rec,ja tako nesto nisam napisao,a ti si bas zbog takvih reci bio banovan i opet vracen.
Pa reko ti je covek da lupas gluposti sta je tu pogrdno

Mozda bi trebalo napraviti jednu temu istresanje i svako ko je ljut na toj temi kaze sta ima bez banovanja .:roll:primetio sam da uvek subotom bude rasprave.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
Ja samo pratim sportske kanale i mislim da vecinina to radi. Nije neki merak sjedeti za lap topom i gledati TV preko njega. Kada bi se malo Bind angazovao oko fudbala da izbacuje strimove dok traje utakmica bilo dobro kao sto radi za NBA.
 
Natrag
Top